Як вкласти файл в лист. Як вкласти документ.

Кожен користувач електронної пошти іноді стикається з необхідністю відправити лист із вкладеними в нього файлами - фото, відео-файли, різні документи. Вкласти файл в лист зовсім нескладно, незалежно від того, яку електронну пошту ви використовуєте.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету;
  • - файли для пересилки в листі
Інструкція
1
Зайдіть в свою електронну пошту. На сторінці пошти, виберіть пункт «Написати листа». У готовій формі для написання листа виберіть опцію «Прикріпити файл». У вікні, з усіма файлами, що зберігаються на вашому комп'ютері, виберіть потрібний для відправки документ.
2
Натисніть лівою кнопкою миші на ім'я файлу. Якщо ви бажаєте вкласти в лист декілька файлів, утримуйте Ctrl при виборі файлів на комп'ютері. Потім натисніть «Відкрити». Файл почне завантажуватися в лист. Дочекайтеся повного завантаження. Файл буде вказано у формі листа (внизу) в списку вкладених об'єктів. Якщо ви вирішите видалити прикріплений до листа документ, просто натисніть на «хрестик» біля імені файлу у формі заповнення листа.
3
Якщо ви вирішили вкласти в лист файли з розширеннями .exe, .bat або .reg, їх слід стиснути в ZIP-формат, тому такі файли можуть блокуватися деякими програмами електронної пошти як містять віруси. Клацніть по імені файлу правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть варіант «Стиснути» (або "Compress"), а у вікні виберіть тип архіву - ZIP. У листі заповніть адресу одержувача, якщо треба - тему і текст листа. Все - файл, вкладений в лист, можна відправляти.
Зверніть увагу
Не відкривайте прислані вам по електронній пошті вкладення від невідомих авторів. Файли, стиснуті в ZIP-формат, можуть містити віруси зашкодити вашому компьютеру.Еслі ви використовуєте пошту Mail.ru і пересилаєте файл розміром понад 30 Мб, такий файл автоматично буде розміщений на проекті Файлы@Mail.ru. Варто попередити свого адресата, що файли зберігаються там 30 днів. Цим розширеним загрузчиком файлів на Mail.Ru можна користуватися лише в тому випадку, якщо у вас встановлений «свіжий» flash-програвач і в браузері включений Java-Script.
Корисна порада
На час завантаження файлу з комп'ютера в лист впливає розмір файлу і швидкість вашого інтернет-з'єднання. Швидкість інтернет-з'єднання одержувача вашого листа впливає, в тому числі, і на розмір можливого вкладення. При низькій швидкості з'єднання прийняти великі файли одержувач не зможе. Такі файли краще заархівувати.