Як представити свою професію на конкурсі.

Професій, цікавих і різних, існує дуже багато. І кожна з них гідна бути представленою на конкурсі професійної майстерності, адже як ми пам'ятаємо з дитинства: «Всі професії важливі, всі професії потрібні». Як це зробити?
Інструкція
1
Підготуйте презентацію в PowerPoint, в якій розкажіть про свою професію у вільному стилі. Щоб виступ вийшов ефектним, підберіть яскраві фотографії, що ілюструють вашу діяльність, назвіть відомих людей, які знайшли себе в даній професії. Зацікавте глядачів: уявіть, що серед них є ті, хто теж хоче вибрати цю спеціальність, і «переконайте» їх.
2
Згадайте про те, як було прийнято рішення стати професіоналом саме в цій області. Чи було воно виключно ваше або позначився вплив інших факторів, наприклад, походження з професійної династії.
3
Не забудьте і про інформаційну наповненості виступу. Розкажіть слухачам про специфіку професії, навчальних закладах, які готують фахівців вашої області. За допомогою графіків і діаграм продемонструйте затребуваність ваших колег на ринку праці.
4
Урізноманітніть виступ візуальними або звуковими ефектами. Умовте колег підтримати ваше починання - нехай вони піднімуться на сцену і виступлять разом з вами. Говоріть не тільки про трудові будні, а й про те, як весело і цікаво ваш колектив проводить корпоративні заходи і вихідні. Спортивні та творчі номери, театралізовані виступи та жартівливі мініатюри - все це зробить ваш виступ цікавим і цікавим.
Корисна порада
Не поспішайте під час виступу. Говоріть розмірено, роблячи смислові паузи і виділяючи інтонацією важливі деталі.Не забувайте про те, що вас слухають люди, які не є професіоналами у вашій області. Адаптуйте зміст своєї розповіді - не вживайте зрозумілі тільки вам специфічні терміни. А якщо вже довелося вставити один-два - пояснюйте іх.Чтоби уникнути прикрих непорозумінь з технікою, зробіть резервні копії вашої презентації в інших форматах. У такому випадку, якщо вона «не піде», ви зможете включити презентацію в іншому додатку.