Як відключити звук клавіатури на телефоні.

Налаштування мобільного телефону можуть бути відрегульовані користувачем відповідно до своїх уподобань. Зокрема це стосується можливості включати і відключати звук клавіатури, а також інші функції.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - інструкція до вашої моделі телефону.
Інструкція
1
Переконайтеся, що клавіатура розблокована. Для того, щоб виконати розблокування, скористайтеся спеціально призначеної клавішею або поєднанням клавіш на телефоні. На різних моделях стільникових це можуть бути різні клавіші.
2
На телефонах однієї фірми-виробника, як правило, встановлені однакові або схожі меню. Користуйтеся керівництвом для своєї марки телефону. Найбільш поширені з них будуть розглянуті нижче.
3
SamsungВойдіте в головне меню телефону, виберіть розділ «Налаштування», перейдіть в пункт «Профілі» (або «Профілі звуку»). Відкриється приблизно такий список: «звичайний», «без звуку», «автомобіль», «зустріч», «на вулиці» і т.д. Виберіть «звичайний» профіль, потім у його «опціях» вкажіть функцію «змінити». У меню, знайдіть «звук клавіатури», знову виберіть функцію «змінити» і встановіть прапорець навпроти слів «вимкнути звук».
4
LGВойдіте в головне меню телефону, виберіть розділ «Профілі». Із списку, виберіть пункт «загальний», задайте функцію «настроїти». В опції «Гучність клавіш» зведіть гучність до нуля.
5
NokiaВойдіте в головне меню телефону, виберіть розділ «Налаштування», пункт «Сигнали» і встановіть гучність звуку клавіатури на нульову позицію.
6
PhilipsВойдіте в головне меню телефону, виберіть розділ «Налаштування», пункт «Гучність клавіатури», встановіть режим «без звуку».
7
Вийдіть з меню, перевірте відсутність звуку при натисканні клавіш.
Зверніть увагу
Не можна виключити установку фірмами-виробниками на деяких моделях телефонів інших конфігурацій меню.
Корисна порада
Якщо з якоїсь причини відключити звук клавіатури самостійно не вийшло, зверніться за допомогою в будь-який пункт продажу стільникових - співробітники вам обов'язково допоможуть.