Як підкреслити зелений колір очей.

Очі чистого зеленого кольору зустрічаються досить рідко. Привернути увагу до чарівної красі зелених очей можна, знаючи кілька правил гармонійного поєднання кольорів і відтінків.
Інструкція
1
Підбирайте тіні для макіяжу століття мідного, коралового, абрикосового і деяких рожевих відтінків. Додасть виразності зеленим очам і насичений коричневий колір, але бажано разом з ним використовувати блискучі тіні блідо-мідного або персикового кольору під бровами.
2
Вибирайте підводку для очей теплих кольорів - коричневу, сіру, золотисту, бронзову. Для жінок зі світлою шкірою підійдуть олівці для повік світло-коричневого кольору, а смаглявим переважніше використовувати більш темні відтінки. Замість чорної підводки краще скористатися темно-зеленою або темно-сливової.
3
Уникайте всі відтінки голубого і срібного. Вони роблять зелений колір очей тьмяним. Постарайтеся не використовувати в макіяжі холодні тони. Зелений колір тіней для повік можуть відвернути увагу від вашого кольору очей.
4
Використовуйте рум'яна і губну помаду персикового, коралового, абрикосового кольорів. Однак не перестарайтеся з макіяжем губ.
5
Вибирайте для волосся каштанове, молочні відтінки. Особливо ефектно виглядають зеленоокі жінки зі злегка смаглявою шкірою і рудим волоссям.
6
Підбирайте гардероб таким чином, щоб у вашому вбранні був присутній зелений колір. Світло, падаючи на зелені частини одягу, відбивається і очі будуть здаватися більш виразними. Крім цього підійдуть сливові і бузкові кольори. Звертайте увагу на колір волосся і шкіри. Рудоволосі жінки відмінно виглядатимуть в одязі теплих відтінків цегляного і оранжевого. Якщо у вас достатньо бліда шкіра, то підбирайте більш холодні кольори. Виграшно на зеленооких виглядає золотий колір.
7
Підкресліть зелені очі з допомогою прикрас. Золоті сережки привернуть увагу до ваших очей і додадуть зеленому кольору насиченість. Відмінно виглядатимуть прикраси із зеленими каменями, наприклад, з смарагдами, хризолітами, малахіту або червоними і жовтими каменями, наприклад, коралами, цитринами.
Кожна дівчина і жінка хоче бути чарівною, загадковою, привабливою. І ніщо не може показати вашу красу краще, ніж очі . Відповідно, чим яскравіше вони виділяються, тим яскравіше ваша індивідуальність. Скористайтеся нижченаведеними способами, щоб підкреслити блакитні, карі і зелені очі за допомогою косметики і кольору вашого волосся.
Інструкція
1
Зелені очі .Вам слід вибирати тіні будь-якого відтінку фіолетового кольору, а також бронзові відтінки, темно-сірий і бежевий кольору. Остерігайтеся тіней синього, рожевого та блакитного кольорів. Волосся повинні бути пофарбовані у відтінки рудого або каштанового. Але все ж не варто забувати про нюанси кольору шкіри і очей. Наприклад, якщо у вас золотистий колір шкіри і жовті вкраплення в райдужній оболонці, то вам слід зупинитися на теплих відтінках рудого. Якщо ж очі трав'янистої кольору - то вам треба підібрати темно-руде, каштанове і золотисті кольору. Власницям очей болотного кольору слід вибрати холодні відтінки каштана і чорного.
2
Блакитні очі Використовується тіні рожево-бузкового, рудого, темно-синього кольорів. Слід уникати сливових, світло-блакитних і зелених відтінків. Вибирайте виключно світлі кольору. Але зверніть вашу увагу на те, холодний або теплий колір ваших очей. Якщо ваша шкіра золотисто відтінку, а на райдужній оболонці є золотисті вкраплення - то у вас теплий тип. Відповідно, ви повинні вибирати відтінки золотистого блонда, карамелі, сонячно-руді кольору. Якщо ж у вас сірий, крижаний відтінок очей, а волосся попелястий або димчастий відтінок - то у вас холодний тип. Це значить, що для того, щоб підкреслити очі , вам знадобляться попелясті і пшеничні кольору.
3
Карі очі .Подчерківайте глибину карих очей за допомогою складних відтінків: оливковий, охра, вугільно-чорний, бронза. Крім того, вибирайте шоколадні, сірі і фіолетові кольору тіней. Вам не слід користуватися рожевим і помаранчевим кольору ми. Вибирайте каштановий, мідний, шоколадний, золотистий відтінки волосся. Якщо у вас смаглява шкіра, то темні відтінки для вас. Вони допоможуть вам виглядати природною. З шкірою же молочного кольору вам слід фарбувати волосся в світло-каштанове кольору. При пісочному кольорі очей вам слід вибирати фарби легких кольорів янтарного, рудого, золотистого відтінків. Власниці темних очей не повинні боятися експериментувати з насиченими фарбами - вони тільки підкреслять їх красу.