Як почистити системний реєстр.

Для боротьби з постійними «пригальмовування» системи в хід йдуть всі засоби: видалення непотрібних програм, дефрагментація дискового простору і т.д. Але ці методи допомагають лише частково, тому на високу продуктивність впливає розмір файлів реєстру, які з часом стають значно більше свого початкового розміру.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Wise Registry Cleaner.
Інструкція
1
Якщо ви ще не знали, що існує системний реєстр, можливо, для вас це буде відкриттям. Реєстр - це подібність журналу, в який записується кожна дія системи: установка або видалення програм, створення або редагування файлів і папок і т.д. Щоб повернути операційній системі колишню спритність, необхідно провести очищення реєстру від невикористовуваних ключів і параметрів.
2
Для цього можна скористатися безкоштовною програмою Wise Registry Cleaner, скачати яку можна за наступним посиланням http://www.wisecleaner.com/download.html. Перейдіть до блоку Wise Registry Cleaner Free і натисніть кнопку Free Download, щоб завантажити стандартну версію. Для скачування Portable-версії натисніть відповідне посилання.
3
Після її установки ви можете завантажити додатково мовний пакет, для цього поверніться до офіційній сторінці програми в інтернеті і натисніть посилання Language Pack. На завантажившись сторінці натисніть посилання з віддається перевага перекладом і збережіть у відповідний недавно встановленої утиліті каталог.
4
Запуск програми здійснюється подвійним клацанням по ярлику на робочому столі (стандартна версія) або файлу WiseRegCleaner.exe (portable-версія). У головному вікні програми з'явиться спливаюче вікно, в якому вам пропонують створити резервну копію для подальшого відновлення системи. Натисніть Yes або No залежно від ситуації.
5
Інтерфейс програми буде англійською мовою, поки ви його не зміните в налаштуваннях. Для цього натисніть кнопку Settings у правому верхньому куті вікна програми. На вкладці General перейдіть до блоку Default Language, із списку виберіть Russian і натисніть кнопку «ОК».
6
У головному вікні перейдіть до вкладки «Очищення реєстру» та натисніть кнопку «Старт» у нижній частині програми. По завершенню сканування натисніть кнопку «Чистка». Завершіть роботу програми і перезавантажте комп'ютер, щоб перевірити збільшення швидкості завантаження системи.