Як провести ранкову зарядку.

Ранкова зарядка являє собою швидку розминку. Прості вправи допомагають підтримувати м'язи в тонусі, а також готують серцево-судинну систему до активного дня.
Інструкція
1
Проводите ранкову зарядку кожен день по 15-30 хвилин. Перед тим як почати займатися, випийте склянку води, однак сніданок перенесіть на більш пізній час. Починайте виконувати вправи з невеликою інтенсивністю. Після закінчення тренування ви не повинні відчувати втому.
2
Почніть зарядку з розминки. Протягом 1 хвилини виконуйте крок на місці. Дихання має бути спокійним. Повертайте голову з боку в бік, вперед і назад, робіть обертальні рухи головою. Потім повращайте кистями рук за годинниковою стрілкою і проти.
3
Підніміть руки вгору через сторони. Нахиліть тулуб вперед, назад, вправо і вліво. Здійснюйте махи ногами.
4
Встаньте прямо і нахиліться вперед. Торкніться долонями підлоги, а груди притисніть до колін.
5
Сядьте на підлогу. Потягніть руки вперед до стіп. Вхопитеся за пальці ніг.
6
Розставте ноги якомога ширше в положенні сидячи. Тягніться вперед поперемінно то до однієї, то до іншої ноги протягом хвилини.
7
Ляжте на спину. Торкніться носками ступнів підлоги за головою. Ноги повинні залишатися прямими.
8
Зігніть ноги в колінах. Торкайтеся колінами підлоги з однієї й іншої сторони. Лопатки від підлоги не відривайте.
9
Переверніться на живіт. Підніміть верхню частину тулуба, коліна зігніть, руками вхопитеся за щиколотки. Такий стан називається «човник». Покачайтеся протягом хвилини.
10
Встаньте на карачки. Вигинайте і прогинайте 2-5 разів спину, як кішка.
11
Встаньте прямо, руки витягніть вперед. Ноги розставте максимально широко. Присядьте на одну ногу, інша нога повинна залишатися випрямленою. Потім поміняйте ноги. Перекочуйтеся таким чином з ноги на ногу. Нахиляйтеся максимально низько під час присідання. Виконайте по 3-5 разів в кожну сторону.
12
Поставте ноги на ширину плечей. Підніміться на носки і в цей час тягніть руки через сторони вгору на вдиху. На видиху опустіться.
13
Закінчуйте зарядку водними процедурами - прийняттям душу або обтирання.