Як дізнатися пароль ВКонтакте, якщо забув.

Напевно, з кожним може трапитися таке, коли заповітний пароль вилітає з голови. А якщо цей пароль від улюбленої соціальної мережі, то для декого це може стати великим розчаруванням. Але не потрібно переживати, пароль завжди можна відновити.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - скан паспорта в цифровому вигляді.
Інструкція
1
Для того щоб відновити пароль зайдіть на сторінку відновлення доступу сайта ВКонтакт. На цій сторінці вас попросять вказати вашу адресу електронної пошти або ім'я користувача, які ви вводили при реєстрації на сайті. Введіть дані, після чого на Вашу електронну адресу прийде лист. У ньому буде вказана інформація про відновлення доступу до вашої сторінці. Також там буде вказано посилання, по якій необхідно перейти, що б підтвердити процес відновлення.
2
Перейдіть по посиланню на сторінку підтвердження, введіть номер вашого мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації. Потім відкриється сторінка, куди необхідно ввести чотиризначний код. Даний код висилається вам у вигляді смс-повідомлення на номер, який ви вводили раніше. Повідомлення з кодом може прийти не відразу, а протягом 24 годин.
3
Далі введіть чотиризначний код у вікні активації. Після чого доступ до вашої сторінці відкриється і вам буде запропоновано ввести новий пароль.
4
Якщо ж ви не вводили номер телефону при реєстрації або не пам'ятаєте його, то доведеться скористатися допомогою технічної підтримки. Для цього на сайті ВКонтакт зайдіть у розділ «зворотний зв'язок» і напишіть повідомлення з проханням відновити пароль від вашої сторінки. У відповідь фахівці технічної підтримки попросять вас прислати в електронному вигляді копію вашого паспорта. А також попросять відповісти на деякі питання, що стосуються вашого профілю (скільки людина у вас в друзях, які повідомлення були прийняті і відправлені в останній раз і т.д.). Якщо ви правильно відповіли на всі питання, вам вишлють новий пароль на вашу адресу електронної почти.Спеціалісти технічної підтримки можуть відповісти вам не відразу, а протягом декількох днів. Обов'язково дочекайтеся відповіді.
Зверніть увагу
Фахівці технічної підтримки можуть відмовити вам у відновленні доступу без пояснення причин. Що б цього не сталося, вказуйте тільки достовірну інформацію.
Корисна порада
Новий пароль краще вказувати, використовуючи не тільки числа, а й букви. Це дозволить зменшити ризик того, що ваша сторінка буде зламана.