Як дізнатися справжність Nokia. Як визначити справжність телефону.

Комп'ютерна та мобільна техніка підробляється, і чим відоміший виробник і модель, тим частіше це відбувається. Існують способи перевірки автентичності.
Інструкція
1
Дізнайтеся унікальний IMEI телефону, набравши номер * # 06 #. Цей же номер повинен бути вказаний на упаковці, в якій знаходився телефон, і наклейці під акумулятором. Тепер зайдіть на сайт виробника (www.nokia.com), знайдіть там координати служби технічної підтримки Nokia Care і зателефонуйте їм, попросивши перевірити справжність телефону по IMEI. Також можна скористатися одним із сервісів перевірки IMEI. Якщо IMEI не знайдений в базі виробника, або не збігається з цифрами на наклейці, то ви є власником підробки.
2
За правилами, під акумуляторною батареєю повинні розташовуватися наклейки Ростеста та відповідності стандартам зв'язку. У тому випадку, якщо даних наклейок немає, телефон або є підробкою, або ввезений в Росію контрабандно.
3
Уважно розгляньте апарат. На ньому не повинно бути ніяких написів на мовах, відмінних від російської та англійської. Крім того, повинні збігатися розміри корпусу (порівняйте з офіційними на сайті).
4
Розгляньте акумуляторну батарею. На ній має бути присутня фірмова голограма, на якій відображений логотип Nokia (у вигляді двох рук), також напис Original Enhancements.
5
Обережно обстежте екран при включеному телефонному апараті. Зернистість картинки - показник, що телефон підробка. Меню телефону має повністю відповідати опису моделі на офіційному сайті. Всі написи в меню - тільки російською або англійською мовами.
6
Пам'ятайте, що назва моделі має точно відповідати офіційної. У ньому не повинно бути присутнім зайвих літер та цифр. Про всі моделі, випущених виробником, читайте на офіційному сайті.
7
У телефону не повинно бути недокументованих функцій. Іноді функції у підробок помітно відрізняються. Виробники подібних телефонів часто залучають покупця саме цим.