Як замінити скло.

Будинки багато з нас вважають за краще встановлювати пластикові вікна, хоча й дерев'яні вікна як і раніше дуже популярні. Якщо скло розіб'ється з якої-небудь причини, замінити його зможе професійний стекольщик. З іншого боку, навіщо викликати скляра, якщо можна замінити скло самостійно. Цим самим ви заощадите свій час і гроші. Перед початком процесу заміни необхідно підготувати всі необхідні предмети і матеріали.
Вам знадобиться
  • Нове скло за розміром вікна;
  • Молоток або киянка;
  • Захисні окуляри з робітниками перчатками;
  • Плоскогубцы;
  • Стамеска;
  • Замазка зі шпателем;
  • Тонкі цвяхи.
Інструкція
1
Обов'язково надіньте робочі рукавички перед роботою. А ще краще буде надіти поверх рукавичок товсті рукавиці. Тепер вийміть розбите скло. Осколки зберіть в картонну коробочку, потім вийміть з рами залишки скла, обережно похитуючи. Маленьке скло можна зняти з петель, щоб було легше виймати залишилися осколки скла з рами.
2
Видалити стару замазку з віконної рами можна в такий спосіб: призначте до рамі стамеску під кутом, потім постукуйте по її ручці киянкою або молотком. Не поспішайте, намагайтеся на рамі не залишати ні шматочків замазки, ні подряпин.
3
Вам по ходу роботи будуть попадатися невеликі гвоздики, якими колись кріпили скло до рами, щоб потім її промазати. Виймайте їх за допомогою плоскогубців, але ніяк не стамескою. Тепер візьміть свіжу замазку (вже голими руками), розкачайте її в тоненьку ковбаску і акуратно її розпиляєте по периметру рами.
4
Прийшла пора ставити нове скло. Вставляйте скло, притискаючи краями до замазки. Далі закріпіть скло тоненькими гвоздиками, вбитими на відстані один від одного в 25 см. Не розбийте скло, користуючись молотком.
5
Тепер розкачайте ковбаску з замазки, щоб вона була ще тонше, ніж перша. Покладіть її по всьому периметру скла. Так ви зміцните скло в рамі і приховаєте з уваги капелюшки цвяхів. Надлишки замазки можна зняти шпателем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jUE8E__-WKc
Зверніть увагу
Скло - тендітна річ. Тому в той час як ви виймаєте осколки старого скла з рами, нове скло повинне стояти віддалік, щоб ви випадково не зачепили і не розбили его.Острим склом можна серйозно порізатися, тому обов'язково користуйтеся товстими рукавичками та захисними окулярами, щоб уникнути небажаних наслідків. На ноги надіньте закриту і міцне взуття на товстій підошві. У такому взутті ваші ноги переживуть падіння на них стекла і навіть прогулянку по розбитим осколках без наслідків.
Корисна порада
Якщо будете замовляти у скляра нове скло, скажіть йому, для чого воно вам потрібно - стекольщик самостійно підбере потрібну товщину.