Як вибрати готовий котячий корм.

Їжа для кішки повинна бути збалансована. Цього важко досягти, якщо годувати вихованця тільки їжею зі свого столу. До того ж, багато страв і зовсім не підходять кішці, наприклад, солоне, смажене, жирне. Але й готові корми далеко не невинні для кошечьего організму.
Інструкція
1
Одним з найбільш яскравих показників якості продукції в даному випадку є ціна. Чим дешевше корм, тим більше в ньому хімікатів і підсилювачів смаку. Вони стають причиною появи сечокам'яної хвороби у кішок, виникнення проблем з травленням і виведенням шлаків, викликають сильну линьку і сприяють відмові від будь-якої іншої їжі. Фахівці не рекомендують постійно давати кішці ті консерви і сухі корми, які часто миготять у рекламних роликах.
2
Не купуйте корм, на етикетці якого в якості основи вказані субпродукти, а не м'ясо. Часто в кормі містяться нешкідливі, але водночас і не приносять ніякої користі речовини. Вони служать для того, щоб їжа здавалася ситніше. Ви коли-небудь помічали, що кішка дуже часто гризе сухий корм? Справа в тому, що дані наповнювачі дають короткочасне відчуття ситості. Тому кішка знову і знову біжить до годівниці, не дивлячись на те, що її шлунок ще наповнений.
3
Виробники часто додають в готові корми різні штучні антиокислювачі і BWG-добавки. Вони можуть викликати алергічну реакцію. Не купуйте регулярно своєму улюбленцю ті корми, у складі яких міститься пропіленгліколь (харчова добавка Е1520). Постійне вживання продуктів з цією добавкою здатне призвести до розвитку захворювань. У продукції VIP-класу подібних добавок немає. Можливо, тому кішка може відмовлятися від дорогої, але збалансованої їжі, виготовленої без підсилювачів смаку.
4
Слідкуйте за поведінкою, стільцем, загальним станом здоров'я вихованця. Сухі корми використовуйте як альтернативу домашньої їжі, але не змішуйте і те й інше в одній мисці. Не купуйте сухий корм на вагу з відкритого мішка. Корми з добавками, як правило, володіють сильним запахом і мають фігурну форму. Корми преміум-класу не так сильно пахнуть, зате дають справжнє, а не ілюзорне відчуття ситості. Зверніться до ветеринара, щоб скласти для домашнього улюбленця збалансоване меню.