Як зібрати коробку. Як правильно зібрати дверну коробку.

Двері є одним з найголовніших елементів інтер'єру. Вибираючи міжкімнатні двері для квартири, або для дачі, важливо підібрати правильні кольори і відтінки, щоб вони поєднувалися із загальним видом приміщення. З чого купувати двері залежить від матеріальних можливостей і особистісних побажань. Після того, як покупка відбулася, потрібно встановити двері, а для цього, спочатку, необхідно правильно зібрати коробку для неї. Необхідно дотримуватися всіх правил по збору та установки дверного полотна, щоб в майбутньому вона не похилилась, не відходила від стін, а прослужила довгі роки.
 1. Підпиляєте бічні сторони брусів дверної коробки під кутом сорок п'ять градусів. Верхній брусок підпиляєте як з правого, так і з лівого боку. Бічні тільки зверху.
 2. З'єднайте бруси за допомогою саморізів таким чином, щоб вийшла буква «П». Прикрутите саморізи: по три штуки в кожну з кутовий сторін бруска. Якщо необхідно зробити поріг, наприклад для ванної, туалету або передпокою, то нижній брусок підпиляєте до такого розміру, щоб він відповідав розміром верхнього. Однак спилювати з боків кути не потрібно.
 3. Після того, як ви зібрали дверну коробку, необхідно здійснити її монтаж. Встановіть вийшла коробку в дверний проріз і в ньому, за допомогою клинів щільно її раскліньте.
 4. Посадіть дверну коробку на саморізи таким чином, щоб вони знаходилися в тому місці, де кріпляться дверні петлі. Для дверей, виконаних з МДФ, достатньо трьох саморізів: один кріпиться в тому місці, де буде встановлено кріплення замка, а два там, де кріпляться петлі. Якщо двері з дерев'яного масиву, то краще прикрутити шість саморізів, а саме з бічних сторін коробки по три штуки. Довжина саморізів для кріплення повинна становити 30-50мілліметров.
 5. Місця кріплення саморізів сройте за допомогою спеціальних декоративних заглушок.
 6. Вирівняйте дверну коробку, використовуючи будівельний рівень. Якщо необхідно підрегулювати її, то просто зніміть заглушки і підкрутіть потрібні саморізи.
 7. Після того, як ви встановили дверну коробку, прикріпіть її до стіни за допомогою двох саморізів там, де розташовуються дверні петлі.
 8. Вставте бруси-фіксатори по ширині вашої двері в трьох місцях з метою її міцною фіксації.
 9. Оклейте малярським скотчем бічні поверхні коробки, щоб її не забруднити і запеньте.
 10. Залиште на деякий час, щоб піна остаточно застигла і висохла.
 11. Потім між дверима і коробом прокладете смужки з оргаліту товщиною чотири міліметри по периметру дверного полотна. Це робиться для того, щоб піна не видавила одвірки.
 12. Встановіть дверні добори.

За допомогою цих рекомендацій, зібрати коробку для дверей не складе ніяких труднощів.