Як зняти наклейки. Як змити наклейки з меблів.

Наклейки або стікери прикрашають безліч товарів. Ви купуєте дорогу косметику - і на витонченій дизайнерської коробочці красується стікер. Ви хочете подарувати другу альбом по мистецтву, але на його обкладинці наклейка з ціною. На вашому ноутбуці - стікери. Ваш одяг, дитячі іграшки, техніка, посуд і навіть автомобіль покриті різноманітними стікерами.
Вам знадобиться
  • Фен
  • Соняшникова олія
  • Оцет
  • Спирт
  • Ватні тампони
  • Рідина для миття посуду
  • Рідке мило
  • Рідина для зняття лаку
  • Рушник
Інструкція
1
Видалити наклейку з металу, скла або пластмаси допоможе звичайний фен. Встановіть його регулятор на мінімум і направте струмінь теплого повітря на наклейку і дочекайтеся, поки вона розігріє клейовий шар. Потім підчепите стікер пластмасовим ножем або непотрібної пластикової карткою. Протріть поверхню за допомогою м'якої ганчірочки, змоченою в засобі для очищення скла.
2
Нанесіть на наклейку, прикріплену до дерева, склу або пластику будь-яку рослинну олію. Залиште на 5-10 хвилин. Зніміть наклейку за допомогою пластикової карти або одноразового ножа. Змийте залишки масла з милом і витріть поверхню насухо.
3
Зі скляних, фарфорових і керамічних поверхонь наклейки добре знімаються за допомогою звичайного чистого спирту. Намочіть ватний тампон у спирті і нанесіть його на стікер. Залиште на кілька хвилин. Видаліть наклейку і змийте всі залишки за допомогою рідини для миття посуду.
4
Щоб видалити наклейку з одягу, потрібно застосувати гарячу воду з миючим засобом. Розведіть засіб водою і за допомогою губки нанесіть на стікер. Дайте йому отмокнуть і знімайте. Виперіть одяг відразу після завершення цієї операції. З делікатних тканин стікер можна спробувати видалити за допомогою широкої липкої стрічки. Наклейте стрічку на стікер, так щоб вона щільно до нього приклеїлася і дерните.
5
З книжкових обкладинок стікери можна спробувати видалити за допомогою рідини для зняття лаку без ацетону. Нагрійте наклейку феном, зніміть за допомогою пластикової карти і обережно обробіть поверхню тампоном, змоченим в рідині. Постарайтеся, щоб розчинника було не багато, тампон повинен бути злегка мокрим.
6
Іноді наклейки з'являються в найнесподіваніших місцях. І це справа рук зовсім на виробників або продавців. Маленькі діти можуть прикрасити стікерами нові шпалери, підлітки люблять кріпити наклейки до меблів або стін, а потім не знати, як видалити те, що перестало подобатися. Спробуйте впоратися з цією проблемою за допомогою звичайного столового оцту. Налийте оцет в розпилювач і нанесіть на поверхню. Дозвольте йому вбратися. Підчепите край наклейки шпателем і спробуйте її зняти. Якщо вона погано відходить, розпорошите ще трохи оцту.
Корисна порада
Стікери та наклейки стали такою великою проблемою, що з'явилися промислові засоби для їх видалення. Пошукайте в магазинах олівці або флакони з написом «Sticker Remover».