Як зібрати кухню.

Ви вирішили придбати нову кухню, замовили кухонний гарнітур, і ось довгоочікувана меблі вже доставлена вам додому. Якщо ви вирішили своїми руками зібрати кухню, то наша стаття буде дуже вам корисна. Установка кухні повинна проходити без поспіху - краще ще раз все перевірити, відрегулювати і зробити, як належить, ніж потім все переробляти і вирівнювати.
Інструкція
1
Настінний "фартух" з кахлю або іншого матеріалу необхідно зробити безпосередньо перед установкою. Щоб правильно виміряти висоту нижнього краю фартуха, необхідно скласти товщину стільниці, ширину цоколя, а також додати висоту шаф. Якщо у вас на кухні буде зроблена стінна панель, то спочатку краще зібрати низ кухні, встановити стільницю, а вже потім кріпити стінну панель.
2
Більшість кухонних гарнітурів необхідно починати встановлювати з навісних шаф. Поки підлогові елементи не встановлені, ви можете використовувати драбину. Наявні нерівності на стіні необхідно ліквідувати за допомогою шпаклівки або штукатурки до навісу шаф. Для початку виміряйте і замалюйте розташування шаф на стіні, їх верхній край повинен розташуватися по одній горизонтальній лінії. Навішуються шафи за допомогою довгих дюпеля. Стіну бажано зміцнити додаткової металевою пластиною.
3
Тепер можете встановлювати високі або підлогові шафи. Перед тим, як це почати монтувати, повинні бути проведені всі необхідні водопровідні та електричні роботи. В підлогових шафах позначте і випиляєте необхідні отвори для труб і проводів. Прикріпіть сотенний бордюр, найчастіше він виконаний з ДСП і продається в одній упаковці з цоколем. На свій розсуд ви можете встановити замість сотенного бордюру ніжки біля задньої поверхні шаф, це ні як не вплине на міцність конструкції.
4
Установка витяжки на кухні повинна проводитися разом з установкою різних полиць, щоб у разі необхідності можна було випиляти потрібні отвори. Потім кріпимо світлову панель, карниз, робимо необхідні випив під варильну поверхню і мийку, навішуємо дверки, ручки, лампочки, цоколь, плінтус і т. Д.