Як наносити сурму.

Макіяж, виконаний з використанням сурми, підкреслює очі, робить їх більшими й виразнішими. Цілющі властивості сурми захищають їх від втоми і хвороб. Щоб усе це проявилося в повній мірі, важливо вміло наносити сурму на очі.
Вам знадобиться
  • - сурма;
  • - паличка для нанесення;
  • - рослинна олія.
Інструкція
1
Щоб користуватися сурмою, необхідно знати, що вона собою представляє. Сурма - найдавніше натуральне косметичний і лікувальний засіб для очей і брів. Вона не тільки надає очам загадковість і підкреслює їх природну красу, але й допомагає піклуватися про їх гігієні і про збереження зору. Сурмою підводять очі дітям грудного віку, щоб наповнити їх силою і захистити від «злого ока».
2
Наносьте масляну сурму по слизовій оболонці нижньої повіки на ніч. Ця процедура сприяє збереженню здоров'я органів зору. Сурма надає освіжаючу і очищаючу дію на очі, позбавляє їх від хворобливої червоності, втоми і запалених судин. Білки очей швидко відновлюються і стають білими. Входять до її складу оливкова і мигдальне масла живлять цибулини вій, що зміцнює їх і забезпечує зростання.
3
Зверніть увагу, що за своєю консистенцією фарби з сурми бувають сухими, масляними, а також полугустой на основі баранячого жиру. Колір порошку може бути і вугільно-чорним, і фіолетовим, і навіть біло-блакитним. За допомогою олівця-сурми з додаванням масел ви отримаєте додатковий ефект зволоження і живлення шкіри навколо очей.
4
Щоб виконати макіяж очей, скористайтеся олівцем-сурмою. Якщо ви раніше користувалися олівцем для очей, то це не забере у вас багато часу і сил. Сурма м'яко лягає на повіки, що дозволяє поекспериментувати з макіяжем і знайти свій індивідуальний образ. Очі, підведені сурмою, виглядають дуже виразно!
5
Щоб правильно нанести суху або масляну сурму, підготуйте спеціальну дерев'яну паличку з тонким заокругленим кінцем. Таких паличок може бути декілька, якщо ви вирішили використовувати різні тони фарбувального кошти. Опустіть паличку на два дні приблизно на половину в будь-яку рослинну олію. Потім промокніть її серветкою. Тепер паличка готова до застосування. Надалі часто мити її не обов'язково. Але якщо ви її випадково упустили або сильно забруднили, то після миття обов'язково повторіть підготовчу процедуру, щоб фарба лягала рівним красивим шаром.
6
Сурма зазвичай розфасовується в мініатюрні флакончики. Опустіть в нього підготовлену паличку і злегка струсіть зайві частинки, щоб уникнути її осипання при нанесенні макіяжу. Далі процедура нанесення контурів на повіки нічим не відрізняється від нанесення підводки. Намагайтеся проводити плавні м'які лінії по верхньому і нижньому століттю по самому краю до лінії росту вій, злегка коригуючи розріз очей, якщо в цьому є необхідність. Чітко виділіть зовнішній куточок ока.
7
Намочіть кінець палички водою перед тим, як вмочити її в сурму, якщо хочете отримати більш чітку і яскраву контурну лінію. Щоб скорегувати лінію брів, проведіть паличкою між волосками і злегка розтушуйте. Для цієї мети більше підходить порошкове сурма.
8
Не хвилюйтеся, якщо після нанесення фарби ви відчули легке поколювання очей протягом декількох секунд. Це всього лише підтверджує її натуральні цілющі властивості. Зайвий порошок може збиратися в куточках очей, його слід акуратно видалити.
9
Сурма легко змивається за допомогою будь-якого засобу для зняття макіяжу. При цьому вона витримує і дощ, і сніг.
Корисна порада
Наносьте макіяж, використовуючи сурму, до того, як вставите контактні лінзи.