Як зробити комп'ютерний стіл.

Ви можете самостійно зробити і зібрати для себе комп'ютерний стіл - якщо хоча б раз в житті ви працювали електродрилем і створювали елементарні креслення. Вам не складе особливих труднощів реалізувати задуманий проект у реальність, а за одним і придбати навички в створенні корпусних меблів.
Вам знадобиться
  • Ламінований ДСП товщиною 16мм; рулетка, ножівка; дриль, ножівка, свердла; єврогвинти; кромка для обробки торців; механізм для клавіатурного столика; шурупи і куточки для установки полиць, необхідні інструменти.
Інструкція
1
Необхідна кількість матеріалу залежить від того, яких розмірів і конструкції буде ваш комп'ютерний стіл. Тому для початку визначтеся, де буде стояти ваш стіл, це дозволити визначитися з його розмірами і функціональними можливостями.
2
Робимо ескіз нашого вироби з проставлянням розмірів. Тут все залежить від вашої фантазії, необхідно, щоб стіл вийшов не тільки функціональним і зручним, але і радував ваше око.
3
Приступаємо до розмітки дощок за ескізом. Ця стадія роботи дуже важлива, тут треба бути особливо уважним, адже від цього залежить, зможете і ви його зібрати і потім за ним працювати. Найголовніше - щоб прямі кути і необхідні розміри були точно витримані при розкрої дощок.
4
Робимо розпил дощок по заданим мірками, можна скористатися ножівкою або електричним лобзиком - головне, що б було точно по розмітці. Якщо розпилювати вручну, то не завжди виходить ідеально рівний зріз. Отримані нерівності обробляють рубанком, потім великої наждачним папером. Лицьові краю покриваємо спеціальної кромкою, яку кріпимо за допомогою клею.
5
Тепер розмічаємо готові деталі. Робимо размётку кріпильних отворів в місцях, де будуть кріпитися стійки і полички. Рассверливаем ці отвори спеціально підібраними свердлами різного діаметру (такого, який необхідний саме на вашу кресленням). Що б бува не просвердлити дошку наскрізь (у випадку, якщо необхідно глухе отвір), на свердла потрібно встановити обмежувач.
6
Останній момент залишився - це збірка отриманих деталей в певній вами послідовності. Це особливо важливий момент, від якого залежить, наскільки красивою і міцною буде ваша конструкція. Якщо все було виконано точно, то збірка не повинна викликати труднощів.
7
Ось так, крок за кроком, можна зробити будь-який комп'ютерний стіл власної розробки, який буде підходити під габарити кімнати, бути зручним і функціональним у використанні.