Як побудувати соляр.

Соляр - це астрологічний прогноз на рік, побудований з використанням точних даних народження та місця розташування конкретної людини. Створення соляру - довга і копітка робота, яку, втім, в даний час можуть виконувати спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - Наявність доступу в інтернет;
  • - певні дані, що стосуються часу і місця розташування об'єкта дослідження;
  • - навички використання пошукових служб.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності доступу в інтернет на вашому комп'ютері, відкрийте браузер і введіть в адресний рядок адресу: astro-online.ru. Після натискання кнопки Enter на клавіатурі перед вами відкриється один з російських астрологічних сайтів, що дозволяють складати натальні гороскопи в режимі онлайн. При бажанні можна скористатися будь-яким пошуковим сервісом і вибрати інший сайт, який надає ті ж послуги.
2
Оберіть в меню сайту розділ «Соляр» і заповніть необхідні для складання прогнозу поля. Необхідно враховувати, що для побудови соляру використовується не тільки дата народження людини, але також і точний час і місце його народження - географічна точка на земній кулі, наголошується в градусах, хвилинах і іноді секундах. Таким чином, вам потрібно ввести число, місяць, рік народження, людини, на якого складається соляр, години та хвилини народження, часовий пояс місця народження, найближчий до місця народження населений пункт і координати місця народження аж до хвилин. Якщо ви не знаєте точних координат, вам допоможуть такі сервіси як «Яндекс.Карти» або Google Earth.
3
Натисніть кнопку «Розрахувати». У підсумку ви отримаєте карту-схему, на якій відображено положення всіх планет і небесних світил у вказаному географічному місці в зазначений же момент часу, а також нанесені кордони астрологічних будинків.
4
Для перевірки точності астрономічної програми та побудови найбільш точного прогнозу рекомендується скласти кілька солярії на не пов'язаних між собою ресурсах.
Зверніть увагу
Соляр можна розрахувати не тільки для людини, але і для підприємства, компанії, будь цілісної структури, що дозволяє професійним астрологам надавати платні послуги.