Як прибрати смолу з волосся.

Відпочиваючи в лазні з соснового зрубу, можна не тільки зміцнити здоров'я і поліпшити настрій, але і отримати неприємний сюрприз - краплю смоли в волоссі. Як же справитися з цією неприємністю?
Вам знадобиться
  • - рослинне масло;
  • - шампунь;
  • - сода;
  • - лід;
  • - спирт, скипидар;
  • - розчинник.
Інструкція
1
Якщо смола потрапила на самі кінчики волосся і вам не шкода їх трохи підстригти, то кращим способом позбавлення від даної неприємності буде акуратно состріганіе пошкоджених пасом.
2
У випадку, коли стрижка волосся виключається, спробуйте акуратно вичесати смолу, змащуючи її великою кількістю рослинного масла. Цей спосіб може допомогти, якщо волосся тонкі і не дуже густі. Прибрати потім масло з локонів досить просто. Необхідно їх просто вимити кілька разів шампунем.
3
Розчиніть у гарячій воді харчову соду і промийте отриманим розчином волосся.
4
Є ще один спосіб видалення смоли. Заморозьте її, обкладаючи з усіх боків невеликими шматочками льоду. Потім, акуратно кроша її, поступово виплутатися з волосся. Після цього добре вимийте голову гарячою водою з шампунем або милом.
5
Еловая або соснова смола добре розчиняються в чистому спирті (горілка не підійде), скипидарі або в гасі. Щоб нанести волоссю мінімальної шкоди, капніть трохи рідини на ватний тампон і акуратно розчиняйте їм смолу, намагаючись не сильно потрапляти на волосся. Уникайте влучень цих речовин на шкіру.
6
Спробуйте використовувати бензин для розчинення крапель смоли. При можливості скористайтеся чистим бензином, призначеним для заправки запальничок. Посла цієї процедури ретельно промийте прядки в проточній воді і кілька разів вимийте їх з шампунем.
7
Використайте наявний будинки розчинником. Наприклад, засобом для зняття лаку або уайтрспіритом. Тільки дійте обережно, не розбризкуючи засіб по волоссю і шкірі.
Зверніть увагу
Перш ніж переходити до розчинників, спробуйте вивести смолу більш м'якими способами.
Корисна порада
Не зневіряйтеся, якщо з вами трапилася ця біда. Перепробувавши різні способи, ви знайдете відповідний для себе. І вам не доведеться, всупереч поширеній думці, стригтися налисо.