Як зробити скляну кнопку.

При розробці деталей графічного оформлення інтернет-сторінок досить часто використовується імітація різних матеріалів: каменю, стали, дерева. Скло теж популярно в цьому відношенні. Ефект скляної поверхні, як правило, створюється за допомогою тіні і накладення відблисків простий або градиентной заливкою. Для імітації скла можна використовувати деякі стилі, доступні користувачам програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Зімітувати скло в Photoshop можна, промальовані всі необхідні тіні і відблиски вручну. Крім того, існує можливість досить швидко створити ефект скляного об'єкта, застосувавши до фігури готовий стиль. Для того щоб зробити скляну кнопку, створіть новий документ з прозорим фоном. В якості колірного режиму виберіть RGB.
2
Скляні кнопки, найчастіше, роблять округлої форми. Для створення основи кнопки виберіть Rounded Rectangle Tool або Ellipse Tool. Натисканням на відповідну кнопку в панелі налаштувань інструменту включите режим Fill Pixels.
3
Намалюйте плоску основу кнопки. Для цього затисніть ліву кнопку мишки і розтягніть яка утворюється фігуру. Якщо вам потрібно зробити круглу або квадратну кнопку, затисніть клавішу Shift в процесі малювання.
4
Відкрийте палітру стилів опцією Styles з меню Window. Стилі, які вам будуть потрібні, не завантажені в палітру за умовчанням, але їх можна відкрити, якшо по кнопці у вигляді трикутника у верхньому правому куті палітри. У меню, виберіть пункт Web Styles, а в діалоговому вікні, яке з'явиться перед завантаженням стилів, клікніть по кнопці Append. Це дозволить вам залишити в палітрі вже завантажені в неї стилі, додавши до них нові.
5
Застосуйте до шару з основою для кнопки стиль Red Gel, Yellow Gel або Green Gel. Щоб це зробити, клікніть по піктограмі стилю.
6
Зробіть напис на кнопці. Для цього клацніть по інструменту Horizontal Type Tool, клікніть по будь-якій області документа і введіть напис. Клікніть по інструменту Move Tool і перемістіть напис на кнопку.
7
Якщо ви хочете, щоб напис перебувала під поверхнею скла, перетягніть шар з написом під шар з кнопкою. Для отримання тексту, злегка вдавленого в поверхню скла, клацніть по шару з написом і виберіть пункт Blending Options з контекстного меню. На вкладці Bevel and Emboss виберіть із списку Style стиль Pillow Emboss. У списку Technique вам буде потрібно пункт Chisel Soft. Параметру Depth надайте значення близько трьохсот відсотків, а для Size виставите величину в один піксель. Інші налаштування можете залишити за замовчуванням.
8
Колір вийшла кнопки можна змінити. Для цього відкрийте вкладку Color Overlay в вікні Blending Options і змініть колір, якшо по кольоровому прямокутнику. Зніміть галочку в чекбоксі Outer Glow або відкрийте цю вкладку і поміняйте колір зовнішнього світіння кнопки на більш підходящий.
9
Збережіть кнопку у вигляді файлу з шарами в формат psd командою Save з меню File.