Як знищити цвіль на стінах. Як-вивести-грибок-в-квартирі.

Грибок, який з'являється на стінах і в кутах сирих приміщень, не тільки псує зовнішній вигляд будинку, але й має негативний вплив на стан здоров'я людини. Цвіль може викликати різні шкірні захворювання, вразити дихальну і кровоносну системи і навіть опорно-руховий апарат. Тому допускати появу неприємною слизу і сіро-зелених нальотів у житло ні в якому разі не можна.
Вам знадобиться
  • -гумові рукавички;
  • -респіратор;
  • -кість або пульверизатор;
  • мідними купорос;
  • -отбеліватель на основі хлору;
  • - антисептична грунтовка.
Інструкція
1
Для початку постарайтеся зменшити вогкість в приміщенні. Для цього переконайтеся в тому, що у вас ніде не протікають крани, на стіни не потрапляє вода, не протікає покрівля, немає місць, де збирається конденсат, а в стінах немає тріщин, через які могла б потрапляти волога.
2
Перевірте витяжну вентиляцію і ретельно провітріть кімнати. Знизити вологість в приміщенні ви можете і за допомогою кондиціонера, але, щоб у самому кондиціонері не поселяться грибок, використовуйте апарат з фільтрами із спеціальним просоченням.
3
Добре просушіть кімнату. Для цього можна скористатися електронагрівальним приладом або будівельним феном.
4
Приступаючи до знищення грибка, подбайте про те, щоб не надихатися повітрям, зараженим спорами грибка, а також, щоб вони не потрапили на шкіру. Тому бажано мати респіратор і довгі рукавички.
5
Видаліть з приміщення всі сирі речі, старі покриття, у тому числі шпалери і фарбу. За допомогою шпателя видалите цвіль зі стін. Якщо грибок проник глибоко, видаліть всю обробку, можливо, навіть до цегли або бетону.
6
Для позбавлення від грибка ви можете скористатися як традиційними складами, так і спеціальними засобами, призначеними для боротьби з грібком.Медний купорос. Розведіть порошок відповідно до інструкції і нанесіть пензлем на уражені місця.
7
Відбілювач на основі хлору. Цей склад наноситься в три шари.
8
Спеціальні антисептичні грунтовки. Таких коштів у магазинах будматеріалів багато, і вони призначені не тільки для знищення, а й для попередження появи всяких грибків. Вони зазвичай відразу готові до застосування.
9
Рівномірно нанесіть засіб на очищену суху поверхню за допомогою кисті або пульверизатора.
10
Коли пройде 6 годин після обробки, зачистите всі уражені поверхні повторно, промийте водою, висушіть електронагрівачем і знову обробіть антисептичним розчином.
11
При видаленні цвілі очистіть також і ті поверхні, на яких немає видимого поразки, щоб виключити ймовірність виживання спор грибів в інших сприятливих для них місцях.
12
Після того як ви переконалися, що грибка ніде немає, подбайте про створення умов, що перешкоджають егопоявленію: не допускайте підвищеної вологості, провітрюйте приміщення, приберіть надмірна кількість кімнатних рослин і, розставляючи меблі, залиште зазори для циркуляції повітря.