Як зберігати моркву в погребі.

Морква містить велику кількість корисних вітамінів і мікроелементів. Лікарі рекомендують вживати її в їжу свіжої в будь-який час року: вона підвищує імунітет, покращує зір. Саме тому важливо зберегти вирощені коренеплоди до наступного врожаю. Краще інших для зберігання підходить моркву сортів Московська зимова, Каллісто, Лосиноостровская.
Вам знадобиться
  • - вапно;
  • - мідний купорос;
  • - поліетиленові мішки;
  • - пісок;
  • - деревна тирса;
  • - дерев'яні ящики.
Інструкція
1
Провітріть і просушіть льох. Приготуйте дезінфікуючий засіб: 3 кг гашеного вапна і 300 г мідного купоросу розчиніть в 10 л води. Покрийте цим розчином стіни і стеля льоху за 2-3 тижні до закладки моркви на зберігання.
2
Морква переберіть. Протріть її зліг вологою ганчіркою для видалення залишків землі. Зріжте тонкі хвостики моркви і залишки гички. Розкладіть коренеплоди в 1-2 шари в сухому, темному і прохолодному місці на добу.
3
Приготуйте цибульний настій. Залийте 200 г подрібненого ріпчастої цибулі 10 л гарячої води. Настоюйте протягом доби. Обприскайте отриманим розчином моркву. Дайте їй просохнути.
4
Покладіть моркву в щільні поліетиленові мішки. При цьому кожен шар пересипте свіжими тирсою. Зверху покрийте цибулинням. Перенесіть мішки в льох.
5
Більш поширений спосіб зберігання моркви - в піску. Дерев'яні ящики вистелити щільним поліетиленом. Насипте шар піску товщиною приблизно 2 см. Зверху шарами укладіть підготовлену моркву. Кожен шар пересипте злегка вологим піском.
6
Якщо ящиків немає, захистіть невелику ділянку льохи дошками. Насипте шар піску товщиною близько 5 см. Зверху покладіть шарами морква так, щоб вона не стикалася між собою. Чергуйте верстви піску і коренеплодів.
Корисна порада
Якщо моркви небагато, то зберігати її можна в скляних балонах. Покладіть в них просушені плоди і закрийте поліетиленовими кришками. Мішки і ящики для зберігання не повинні бути більшими. Якщо виявиться, що морква почала гнити, необхідно перебрати весь ящик або мішок і видалити пошкоджені плоди.Корнеплоди з ушкодженнями можна переробити і зберегти в замороженому або сушеному вигляді. Для сушки подрібнену на терці моркву покладіть тонким шаром на деко. Поставте його в духову шафу з температурою близько 40 ° С. Висушену морква зберігайте в щільно закритому скляному посуді або паперових пакетах.