Як вивести на друк.

Якщо ви володієте будь якою організацією або ви системний адміністратор цієї організації, то для вас має велике значення автоматизація процесу роботи протягом усього дня. Приміром, за 8 годин роботи вам приносять більше 50 робіт, які були зроблені в Word'e. Як ви зможете вказати конкретній людині, що в його роботі допущена помилка, якщо підписи в цих роботах немає? Іншими словами, чи можливо вивести на друк автора роботи? Виявляється, це нескладна операція.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Word, макроси.
Інструкція
1
Для того щоб виводити автора документа на сторінку його роботи, необхідно, щоб кожен користувач цієї мережі комп'ютерів заповнив інформацію про себе. Якщо ці дані ще не заповнені, то зробити це можна ось так: натисніть меню «Сервис» - пункт «Параметри» - вкладка «Користувач». Також необхідно, щоб дані користувача виводилися в самому документі. Як правило, їх додають в нижні колонтитули документа.
2
Створіть новий документ в Microsoft Word.Нажміте меню «Сервис» - «Макрос» - виберіть «Почати запис».
3
У діалоговому вікні назвіть макрос (візьмемо, наприклад, authorname). З'явиться зображення молотка, натисніть не його. У вікні, перейдіть на вкладку Команди. З правої частини сторінки перетягніть на панель задач ваш макрос (Normal.NewMacros.authoname). Якщо все йде правильно, то ви побачите панель запуску вашого макросу.
4
Натисніть меню Вид - виберіть Колонтітули.Перейдіте в потрібний вам колонтитул (в нашому випадку нижній). Натисніть на кнопку з текстом - «Виберіть автотекст» - «Автор, стр. №, дата».
5
У підсумку ви отримаєте рядок з ім'ям користувача комп'ютера (автором документа), номером сторінки і поточної датой.Нажміте на панелі редагування колонтитулів «Зупинити запис» .Пользователю, який буде роздруковувати документ, необхідно перед збереженням і виведенням на друк документа , натиснути на макрос.