Як купити автомобіль у Фінляндії.

Купуючи у Фінляндії транспортний засіб, по-перше, необхідно зареєструвати його, щоб отримати для перегону тимчасові номерні знаки, по-друге - переконатися в проходженні автомобілем техогляду.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - трудовий договір;
  • - водійські права.
Інструкція
1
Старі і нові автомобілі купите в автосалонах, як правило, розташованих на околицях міста. Плануючи купівлю, не забудьте, що на стару машину не поширюється дія знижки tax free, тому він може виявитися набагато дорожче нового. Номерні знаки для перегону отримаєте на один день.
2
У Фінляндії свій старий автомобіль продайте прямо в салоні, в обмін на нову модель, яку можуть зарахувати в якості першого платіжного внеску.
3
Покупку в кредит нової машини або вживаної оформите в будь-якому місці реалізації автомобілів у Фінляндії. У такому випадку ви отримаєте, як правило, більш прийнятні умови кредиту. Власне, оформлення кредиту і заповнення всіх паперів на кредит, автомобіль, страховку займає близько 10 хвилин.
4
У фірмі придбайте автомобіль на виплат, так як переплата за 2 роки на суму 150 євро - це набагато нижче, ніж кредит на ту ж суму. Всі документи оформите на місці, і вам можуть запропонувати поміняти машину на дорожчу. Причина цього наступна - банк видає кредити тільки до 5000 євро. Згодом потрібно буде доплатити різницю, також у кредит - її розмір залежить від того, яка кількість кілометрів буде на той момент на спідометрі вашого автомобіля.
5
Як і в будь-який інший торговельній сфері, купівля автомобілів у Фінляндії все частіше проводиться через інтернет. Зайдіть на популярні сайти інтернет-магазинів цієї країни. Подібні торговельні об'єкти, як правило, пропонують настільки ж широкий спектр послуг продажу автомобілів, як і добре знайомі росіянам автосалони. Знайдіть в інтернеті сайти великих міських автомагазінов- наприклад: http://globalautousa.com/component/option,com_wrapper/Itemid,8/. Ознайомтеся там з переліком надаваних послуг і цінами, прямо не виходячи з дому.
Зверніть увагу
За керування транспортним засобом, який перебуває в несправному стані або не оснащено за правилами, ви отримаєте штраф або ж заборону на керування транспортом.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся купити машину в Фінляндії, зверніться в солідну фірму, а не беріть транспортний засіб з рук. Тоді не буде проблем з техоглядом, ви отримаєте новеньку гуму, а основні вузли авто - гальма, свічки і .т д. - Будуть в порядку.