Як носити велику хустку. плащі з хусткою Як носити.

У гардеробі кожної жінки знайдеться чимало всіляких, шарфиків, хустинок і великих хусток. Тільки от часто все це лежить "мертвим вантажем", тому що не завжди зрозуміло, як носити подібні аксесуари. Між тим, вони можуть вдихнути нове життя в набридлий наряд, так що дуже корисно знати декілька незвичайних способів носіння хусток.
Вам знадобиться
  • - велику хустку;
  • - дзеркало;
Інструкція
1
Великі вовняні шарфи і хустки - тренд сезону. Дизайнери одягу сміливо застосовують їх у своїх колекціях - укутують в них моделей мало не з ніг до голови. Не завжди це доречно в повсякденному житті. Але ви можете навчитися красиво пов'язувати хустку у вигляді капюшона (див. Схему 1). Такий варіант відмінно підходить до пальто, шубі, елегантному манто. Образ можна доповнити довгими вовняними рукавичками або мітенками. Усього кілька маніпуляцій з хусткою або шарфом - і ви в образі жінки-загадки.
2
Зараз надзвичайно актуальні павлопосадскіе хустки з яскравими квітковими мотивами. Вони прекрасно підходять до темних пальто, плащів, шубка. Носити такий аксесуар можна по-різному. Тільки треба намагатися, щоб більша частина хустки лежала поверх одягу. Складіть хустку навпіл, щоб вийшов трикутник. Помістіть його спереду, а кінці оберніть навколо шиї і зав'яжіть їх вузлом. (Див. Схему 2). Можна зрушити хустку на одне плече. Вузол бажано заховати.
3
Буде виглядати дуже ефектно, якщо ви пов'яжете хустку навколо шиї, зробивши з одного кінця троянду. Для цього спиралевидно закрутіть кінець. Щоб "троянда» не розкрутилася, закріпіть її шпилькою.
4
З великого хустки можна скрутити "кольє". Надіньте хустку, залишивши кінці спереду. Закручуйте обидва кінці обома руками за годинниковою стрілкою до освіти тугих джгутиків. Заведіть кінці тому. Зав'яжіть їх вузлом. Якщо хустку довгий, зробіть кілька обертів навколо шиї (див. Схему 3) .Таке кольє виглядає вельми незвично. Воно підійде і до суворого класичного костюма, і до елегантного плаття. Хустка, зав'язана таким способом, візуально подовжує шию. Особливо ефектно кольє виглядає з гладкими високими зачісками і з короткими стрижками.
Корисна порада
Спробуйте придумати свій варіант пов'язування великого хустки. Можна використовувати брошки, шпильки, шпильки. Хустка повинен сидіти трохи недбало. Уникайте тугих вузлів, правильних симетричних пропорцій. Фантазуйте - тільки тоді ваш стиль буде действітелно неповторним!