Як заварити поріг.

Через впливу вологи багато незахищені металеві частини автомобіля схильні до корозії. Найчастіше автомобілісти стикаються з корозією порогів. Їх ремонт виконують, міняючи цілком деталь.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - углекислотная зварювання;
  • - болгарка;
  • - лист із заліза.
Інструкція
1
Приготуйтеся до роботи: відкрийте вікна, вимкніть акумулятор, приготуйте вогнегасник (перевірте, щоб він був робочий). Розберіть салон автомобіля в тому місці, де будете ремонтувати.
2
Рівне встановіть автомобіль, двері відрегулюйте по зазорах.
3
Прикладіть приготовлену нову деталь, відзначте місце передбачуваного стику. Старий поріг розріжте за допомогою болгарки вздовж зварювальних швів, але залиште невеликий запас (приблизно 10 мм). Для видалення контактного зварювання, якої приварені решта місця, використовуйте дриль, свердло візьміть 8-10 мм. Зніміть старий поріг.
4
Зачистіть всі місця свердління, нову деталь встановіть на місце старої. Відрегулюйте по зазорах і дверям. Поріг зафіксуйте і ще раз відзначте місця для стиків. Залишений запас ображати, заведіть його за арку (стійку) на 5 мм і прихопіть. Далі поріг подгоните по стику.
5
Зробіть отвори на відстані 30 мм, використовуйте дриль зі свердлом 5 мм, але не менше. Зачистіть місця для майбутніх швів. Потім встановіть поріг, попередньо відрегулюйте і закріпіть його і прихопіть зварюванням.
6
Зваріть ті місця, де суцільні шви. Робіть це короткими швами (точками) з перервами. Перерви необхідні, щоб охолонув метал. Зверніть увагу на зовнішні шви, вони не повинні бути з проміжками, що не зварені.
7
Виконані отвори заповніть металом. В останню чергу виконайте зварювання ремонтованого порога знизу. Зачистіть поріг від напливів, одержані при роботі з болгаркою.
8
Обробіть за допомогою мовільніка поріг зсередини, а зовні антикорозійним грунтом.
Зверніть увагу
При зачистці або обрізку старого порога зверніть увагу на лакофарбове покриття та захист салону. Буває, що пороги залиті антикорозійними складами, які при високій температурі можуть спалахнути.
Корисна порада
Якщо старий поріг частково схильний до корозії, то можна не міняти його, а виконати ремонт з використанням латок.