Як завантажувати контейнер.

Надійним засобом для доставки вантажів є контейнер. У ньому можна перевести в інше місто і домашні речі. Щоб вони прибули на місце призначення без пошкоджень, потрібно їх підготувати і правильно розмістити в контейнері.
Вам знадобиться
  • - картонні коробки;
  • - гофрокартонні прокладки;
  • - плівка поліетиленова;
  • - плівка повітряно-бульбашкова;
  • - скотч;
  • - мішки;
  • - папір пакувальна;
  • - фанера;
  • - дерев'яні щити.
Інструкція
1
Підготуйте речі до контейнерної перевозкеХрупкіе і предмети, що б'ються потребують особливої уваги. Підберіть для них коробки, в яких вони щільно помістилися б разом з обгорткою з повітряно-бульбашкової плівки. На тару, що вимагає дбайливого звернення, наклейте невеликі шматки червоної ізоляційної стрічки. Це допоможе правильно скласти вантаж в контейнері і зверне увагу при вантажно-розвантажувальних роботах. Складіть в тришарові картонні коробки важкі книги та альбоми, попередньо зміцнивши дно скотчем. Щоб дрібні речі не загубилися при переїзді, об'єднайте їх разом. Для м'якого вантажу: одягу, постільної білизни, ковдр, покривал і т.д. використовуйте мішки або великі сумки. Обов'язково коротко напишіть на них про вміст, щоб не відкривати по приїзду все відразу.
2
Розберіть великі речі на частини. Від'єднайте ніжки і звільніть меблі від тендітних деталей. Дзеркальні і скляні елементи ретельно сповийте в повітряно-бульбашкова плівка. Зніміть всі ручки і складіть їх в пакет. Щоб у нерозбірної меблів під час руху не відкривалися дверцята і ящики, зафіксуйте фасади поліетиленовою плівкою або пінопластом. Розбирання елементи упакуйте попарно, перекладаючи кожен шар м'яким матеріалом: гофрокартоном, ковдрою, покривалом, пледом. М'які дивани та крісла обшийте непотрібними шторами або старими скатертинами - це вбереже оббивку від забруднення. Килими скрутіть в рулон, зв'яжіть в декількох місцях і оберніть плівкою.
3
Додайте речі в контейнереПоложіте на підлогу картон або упаковку від великої побутової техніки. Використовуйте кожен куточок контейнерного простору. Щоб коробки та ящики всередині не переміщувалися, укладіть їх у кілька ярусів по всьому об'єму. Розставляючи вантаж, рівномірно розподіляйте його вагу по всій площі. Спочатку поставте меблі та побутову техніку в дерев'яній обрешітці: холодильник, морозильну камеру, пральну машину. Великогабаритний вантаж стане стійкою основою для коробок наступного ярусу. Щоб в дорозі важкі речі не вдарялися між собою, використовуйте прокладочний матеріал: фанеру, листи пінопласту або пресованого картону. Якщо великі предмети займають небагато місця, розташуйте їх посередині контейнера і закріпіть розпірками з двох сторін. На другий ярус, поверх меблів і ящиків, укладіть картонні коробки і крихкий вантаж. Закріпіть тару зі склом, дзеркалами і світильниками м'якими мішками, великими сумками і килимами. Після щільного заповнення всього простору прослідкуйте, щоб контейнер був опломбований і прийнятий відповідальним за навантаження.
Зверніть увагу
Укладайте речі в різній упаковці окремо. Якщо холодильник або пральна машина поміщені в дерев'яну обрешітку, не треба поряд з ними розміщувати картонні коробки.
Корисна порада
Для економії простору контейнера використовуйте кофти, светри та іншу м'яку одяг для упаковки світильників, дзеркал, тендітного посуду.