Як виростити стручковий перець.

Стручковий перець є дуже популярною культурою. Всього 50 грамів свіжих плодів цієї рослини достатньо для задоволення добової потреби дорослої людини у вітаміні С. Як же виростити стручковий перець на своїй ділянці?
Інструкція
1
В кліматичних умовах середньої смуги насіння перцю рекомендується висівати в середині березня. Ранній посів може привести до утворення тонких і ламких пагонів і, як наслідок, до зниження врожайності.
2
Підготуйте живильну суміш з торфу, грунту і перегною. Додайте золу. Укладіть суміш в заздалегідь підготовлені лотки.
3
Посійте насіння в лотки, в теплий і добре зволожений субстрат. Глибина посіву - 1 см. Слід врахувати, що відстань між рядами повинна становити 3-4 см. Накрийте посіви поліетиленовою плівкою. Це допоможе запобігти пересихання ґрунту.
4
Після появи перших сходів зніміть плівку і на 4-5 днів знизьте температуру до +18 градусів. У наступні дні необхідно підтримувати температуру на рівні +25 градусів. Пікірують рослини після появи першого справжнього листка.
5
Вирощуйте розсаду протягом 60 днів. За цей час необхідно підживити її 2-3 рази. Інтервал між підгодівлями повинен складати 11-13 днів. Слід врахувати, що першу підгодівлю необхідно проводити не раніше ніж через 10-15 після пікіровки.
6
Підготуйте грунт для висадки розсади. Внесіть компост.
7
Висадите розсаду в грунт. Висаджувати рослини рекомендується тоді, коли середньодобова температура сягне позначки +15 градусів. Чи не висаджуйте перець в жарку погоду.Подготовьте і полийте лунки для висадки. Відстань між рядами повинна становити 55-60 см, між рослинами одного ряду - 35-40 см. Поглибите перець до першого листя.
8
Слід знати, що перцю необхідні часті, але не надто рясні поливи. Поливати його рекомендується вранці. Лити воду необхідно тільки під корінь рослини.
9
Формуйте перець в міру його зростання. Для цього необхідно залишити тільки два найсильніших втечі, а решта прищипувати. Також необхідно видалити і перша квітка. Недотримання цього правила може призвести до значного зниження врожайності.
10
Регулярно рихлите грунт. Підгодовуйте перець органічними і комплексно-мінеральними добривами з періодичністю один раз на тиждень. Перша підгодівля проводиться через два тижні після вкорінення розсади.