Як видалити монтажну піну з рук.

Монтажна піна широко застосовується в побуті та будівництві. Вона являє собою в'язку масу, яка твердне на повітрі. При неакуратному використанні піна може потрапити на шкіру. Не відкладайте процес очищення - з часом її буде складно видалити.
Вам знадобиться
  • - Спеціальний очищувач;
  • - очищаючі серветки;
  • - порошок;
  • - миючий засіб;
  • - рослинна олія ;
  • - живильний крем.
Інструкція
1
Видалити монтажну піну не складе труднощів, якщо вона ще не встигла затвердіти. Придбайте в господарському магазині спеціальний розчинник - зазвичай він випускається у вигляді аерозолю. Також на прилавку можна зустріти серветки-очисники. Уважно вивчіть склад. Деякі засоби дуже агресивні, тому їх не рекомендується застосовувати для очищення шкіри. Витріть піну за допомогою дрантя, на скільки це можливо. Потім змочіть ватяний диск в засобі і ретельно протріть руки. Намагайтеся не пропустити жодного забрудненої ділянки. Спеціальний розчинник можна замінити ацетоном, бензином або рідиною для зняття лаку.
2
Застиглу монтажну піну можна видалити тільки механічним шляхом або доведеться чекати кілька днів, коли вона сама відпаде. Підігрійте рослинне або будь-яке інше масло. Перевірте температуру тильною стороною зап'ястя - вона повинна бути терпимою, щоб не обпектися. Потім рівномірно змастіть руки. Нанесіть трохи миючого або прального порошку і активно потріть шкіру. Можете скористатися жорсткою щіткою, зворотною стороною поролоновою губки або пемзою.
3
Налийте в ємність гарячу воду і додайте будь миючий засіб. Розмішайте і опустіть руки в мильний розчин. Залиште на 15-20 хвилин. Потім намильте руки й інтенсивно потріть шкіру мочалкою. Повторюйте процедуру до повного видалення монтажної піни.
4
Після того, як руки будуть повністю очищені, нанесіть будь-який живильний крем або звичайне рослинне масло. Пам'ятайте, що пенополиуретановие кошти негативно впливають не стан шкіри. Можуть виникнути подразнення або алергічна реакція.
Корисна порада
Під час проведення будівельних робіт завжди надягайте гумові рукавички. Замість них можна нанести на руки гідрофільний крем. До його складу входять спеціальні речовини, які покривають шкіру захисною плівкою.