Як обернути коробку пакувальної папером.

Красиво упакований подарунок здатний підняти настрій і наповнити хвилини роздрукування коробки очікуванням сюрпризу. Подарунок, упакований своїми руками, передасть герою урочистості вашу любов та щире ставлення до нього.
Вам знадобиться
  • - пакувальний папір;
  • - декоративні стрічки;
  • - ножиці;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - двосторонній скотч.
Інструкція
1
Спочатку визначте необхідну кількість паперу, який буде потрібно для огортання вашого подарунка. Покладіть підготовлену коробку на папір лицьовою стороною вниз. За допомогою сантиметрової стрічки виміряйте коробку в обхваті поперек. Додайте ще 2-3 см на підгин. Прямокутник обгорткового паперу саме такої довжини вам знадобиться, щоб закрити всі сторони коробки. Визначте, скільки паперу необхідно для того, щоб закрити її боки. Виміряйте висоту боків і розділіть отриману величину на два. Отже, ширина прямокутного аркуша пакувального паперу дорівнює сумі довжини коробки і її висоти.
2
Розкладіть вирізаний прямокутник пакувального паперу лицьовою стороною вниз. В центр помістіть коробку з подарунком. Щільно оберніть навколо коробки спочатку лівий, а потім правий краю паперового аркуша і закріпіть за допомогою скотча. Намагайтеся помістити шов пакувального аркуша на ребрі коробки з боку дна.
3
Поправте коробку таким чином, щоб виступаючі з боків краї паперу були однаковими. Наклейте на боки коробки смужки двостороннього скотчу та щільно притисніть бічні частини паперу, приклеюючи їх. Акуратно загніть верхній, а потім нижній краї пакувального паперу, притискаючи їх до торця коробки. Повторіть всі дії, оформляючи другу бічну сторону.
4
Прикрасьте обгорнуту коробку декоративною стрічкою відповідного кольору. Для цього приклейте по шматочку двостороннього скотчу в центрах усіх бічних сторін коробки. Простягніть стрічку вертикально під коробкою, і перехрестите в центрі лицьової сторони, перевіряючи, щоб вона закріпилася на скотче. Оберніть коробку стрічкою по ширині, також приклеюючи до шматочках скотча. Зауважте краю стрічки в центрі упакованої коробки.
5
При бажанні прикріпіть красивий пакувальний бант.
6
Спробуйте прикрасити коробку НЕ стрічкою, а іншим оригінальним способом. Для цього виріжте смужку шириною 3-5 см з іншого паперу, придатного до основної упаковці кольору. Оберніть їй коробку по всій довжині і акуратно з'єднайте кінці скотчем. Потім прикрасьте смужку контрастними тонкими стрічками або шнурами.
Зверніть увагу
Коробка повинна відповідати розміру подарунка. Щоб не пошкодити тендітні або биткі елементи подарунка, надійно закріпіть його в підготовленої коробці.
Корисна порада
Вибираючи пакувальний папір, зверніть увагу на те, що до невеликих за розміром коробкам більше підійде папір з дрібним малюнком. А великий візерунок або малюнок буде добре виглядати на великих коробках.
Подарункова упаковка - недешева послуга. За виготовлення нехай і красивою, але виконаної з вкрай дешевих матеріалів коробочки з вам можуть попросити суму, рівну майже половині вартості упакованого в неї подарунка. Чи не простіше виготовити таку упаковку самостійно?
Інструкція
1
Правильно підберіть саму коробку. Вона повинна бути хоча і просторою, але ненабагато більшої, ніж подарунок, який підлягає упаковці в неї. Обов'язково видаліть з неї всяку маркування, яка не має відношення до подарунка. Кому приємно отримувати, скажімо, картину в коробки з-під черевиків? Найкраще забарвити коробку фарбою з балончика, після чого ретельно висушити. Потім можна накласти шаблони у вигляді, наприклад, кленового чи іншого листа (підійде і справжній лист), букв, різних фігур, нанести другий шар фарби, після чого акуратно видалити шаблон.
2
Подарунок в коробку укладіть так, щоб він не пошкодився, поки ви будете нести його нести адресату. Використовуйте тримачі, зігнуті з картону. Техніку при наявності заводської упаковки найкраще дарувати саме в ній, із збереженням всіх амортизуючих елементів. Така коробка, зрозуміло, в перефарбовуванню не потребує, оскільки її оформлення відповідає вмісту.
3
Тепер підготуйте спеціальну пакувальний папір бажаної забарвлення. Її можна придбати готову, а можна і виготовити самостійно. Для цього візьміть звичайну тонкий папір формату, що відповідає розміру коробки (іноді може знадобитися навіть A1). Незважаючи на незначну товщину, а значить і більшу гнучкість, папір має бути міцною.
4
Тепер налийте в пульверизатор (обов'язково такий, яким ви не обробляєте рослини!) Суміш води з чорнилом. Розпорошите цю суміш з відстані приблизно в півметра на папір два-три рази, потім дайте отримати химерний дрібним плямам висохнути.
5
Виготовте з аркуша саморобної або готової пакувального паперу розгортку коробки з невеликим запасом. Акуратно загорніть коробку в цю розгортку, злегка підвернувши ті смуги, які залишилися при виборі запасу. Скотч намагайтеся не використовувати. Потім перев'яжіть коробку стрічкою з бантом. Колір стрічки виберіть в залежності від статі адресата. А тепер можна сміливо вирушати до нього вручати подарунок.