Як знизити шум.

Потужні комплектуючі комп'ютера забезпечують його ефективну роботу - але як правило, потужність супроводжується шумом, який всерйоз заважає тому, хто працює за комп'ютером. Галасливі блоки живлення є частою проблемою для власників домашніх комп'ютерів, так як гул вентилятора турбує мешканців квартири, особливо, якщо комп'ютер працює ночами. У цій статті ми пропонуємо вам простий і доступний спосіб безпечного для комп'ютера зниження шуму, виробленого блоком живлення.
Інструкція
1
Основна причина шуму від блоку живлення - це стугонливий вентилятор, тому надійний спосіб знизити шум - це заміна звичайного вентилятора блоку живлення на новий, з доданим спеціальним перехідником для надтихої роботи.
2
Підготуйте всі необхідні деталі для заміни - викрутити з системного блоку, попередньо знеструмивши його, блок живлення, купите тихий вентилятор з перехідником і візьміть звичайну хрестову викрутку.
3
Дотримуйтесь правил безпеки, розкриваючи корпус блоку живлення. Зніміть всі металеві предмети - кільця, браслети, та інші аксесуари; надіньте одяг з натуральної тканини. Користуйтеся гумовими рукавичками.
4
Отвинтите кришку блоку живлення і зніміть її, після чого відкрутите від однієї з сторін вентилятор і теж зніміть його. Вимкніть живлення вентилятора, витягнувши роз'єм, або, якщо роз'єму немає, зрізавши провід.
5
Відрізані дроти ізолюйте. Новий вентилятор встановіть на те місце, звідки ви щойно дістали старий.
6
Прикрутите його викруткою до кришки блоку живлення і виведіть дроти, що живлять вентилятор, назовні, разом з рештою проводами, що виходять з блоку. Підключіть живлення блоки, не встановлюючи його всередину системного блоку, і замкніть контакти в роз'ємі, щоб запустити його і протестувати роботу.
7
Якщо вентилятор обертається справно, зберіть назад корпус БП і прикрутіть його на місце в системному блоці. Харчування підключіть до материнської плати. Увімкніть комп'ютер і переконайтеся, що він став працювати набагато тихіше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tlomdLzg0lU