Як згорнути кораблик.

Якщо у вас є вільний час, і ви не знаєте чим його зайняти - згорніть кораблик. Виготовлення паперових корабликів -Зайнято захоплююче, до того ж воно може перетворитися на справжню творчість. Використовуйте різні способи виготовлення корабликів, створіть власну флотилію.
Інструкція
1
Візьміть звичайний аркуш паперу і складіть його навпіл. Потім поверніть ще раз вдвічі, добре притисніть по лінії згину і розгорніть. Переходьте до формування трикутника, складіть краю до середини згину, а решту листа загорніть наверх, другу - на іншу сторону.
2
Тепер з трикутної заготовки необхідно зробити ромб, для цього візьміть її за середину, складіть зовнішні кути разом. Нижні краї кутів ромба зігніть на дві третини їх висоти - це середина кораблика. Потягніть ромб за кути - заготівля сама придбає форму корабля.
3
Спробуйте ще один варіант. Початок роботи таке ж, як у першому описі - зігніть аркуш паперу навпіл. Згин добре притисніть, а папір знову розгорніть. Тепер зігніть обидві половинки листа до згину. Всі зовнішні куточки скрутіть всередину. Тепер ці ж кути складіть по черзі ще раз - спочатку праву сторону, а потім ліву. Потім бічні кути фігури загорніть до середини і виверніть вийшла багатокутник навиворіт - кораблик готовий.
4
Поверніть кораблик по третьому варіанту - він найпростіший. Візьміть квадратний аркуш паперу і складіть його по діагоналі. Розгорніть квадрат так, щоб кути виявилися зверху і знизу у вигляді ромба. Нижні кути скрутіть до середини, а саму фігуру навпіл. Отриманий трикутник переверніть, а бічні сторони з'єднайте з серединою, фігуру складіть ще раз навпіл.
5
Скрутіть верхній куточок, а сам кораблик поставте під кутом 90 градусів - у вас вийшов вітрильник. Поверніть кілька таких корабликів і влаштуйте ціле змагання. Опустіть кілька корабликів в посуд з водою - якщо подути на вітрило, кораблик попливе.
6
Орігамі - це стародавнє мистецтво, яке колись було доступно тільки монархам. Існує безліч версій різних моделей складених з паперу. Фантазуйте і придумуйте щось своє, тут немає строгих правил, а творчість тільки вітається.
Корисна порада
Акуратно завертайте всі кути, через неякісної роботи кораблик може і не вийде.