Як підібрати косметичні засоби.

Для оптимального догляду за шкірою необхідно ретельно підходити до вибору косметичних засобів. Особливо це важливо в холодну пору року, коли через вплив низьких температур і вітру, шкіра потребує інтенсивної захисті. Але, перш ніж купувати косметику, потрібно визначитися з типом шкіри.
Інструкція
1
Через різної продукції секрету сальних залоз виділяють 4 типи шкіри - суху, жирну, змішану і нормальну. Для кожного з них догляд має свої особливості, які важливо враховувати, щоб зберегти здоровий вигляд шкіри і продовжити її молодість.
2
Для сухої шкіри підбирайте особливо поживні косметичні засоби, які будуть утримувати в клітинах шкіри вологу, і створювати їй захисний бар'єр. Для очищення використовуйте молочко або вершки, а для харчування - жирні креми. Наносите їх за 1 годину до виходу на вулицю і за 2 години до сну.
3
Жирна шкіра вимагає не менш важливого підходу до вибору засобів по догляду за нею. Використовуйте косметику з написом очищення, а також для проблемної шкіри, оскільки для шкіри цього типу характерно часте запалення протоків сальних залоз і утворення комедонов. Для очищення застосовуйте спиртовмісні лосьйони, гелі та пінки, але обов'язково з поміткою для жирної шкіри. А для харчування - на основі гелю або легені, зволожуючі креми. Незважаючи на те, що вона має досить своєї мастила, на вулиці їй все одно необхідний захист за допомогою крему, який утворює на шкірі плівку.
4
Змішана шкіра потребує підборі комбінованих засобів по догляду. У холодну і вітряну погоду використовуйте захисний живильний крем. А вранці і перед сном наносите зволожуючий. Для вмивання користуйтеся пінками і скрабами (останніми не більше 1 разу на тиждень). А ті ділянки обличчя, на яких шкіра схильна до жирності, протирайте алкогольної лосьйонами.
5
Нормальна шкіра зустрічається вкрай рідко і вже до 35-40 років зазвичай набуває інший тип. Але щоб вона якомога довше зберегла свій здоровий стан, використовуйте нейтральні засоби для очищення, що не містять спирт. Для живлення підійдуть будь зволожуючі креми.
6
Краса і здоров'я шкіри багато в чому залежить від її зволоження і живлення зсередини, тому пийте не менше 2 літрів води на добу, їжте свіжі фрукти і овочі. А для поліпшення в ній кровообігу, під час нанесення крему робіть легкий масаж обличчя і регулярно займайтеся яким-небудь видом спорту.