Як підібрати святкові аксесуари для волосся.

Відповідні аксесуари для волосся зроблять образ ошатним і урочистим, доповнюючи святкову сукню чи костюм. До них можна віднести шпильки, банти, каблучки, обручі, пов'язки різної ширини і фактури та ін. Закріпити їх можна як на короткому волоссі, так і на довгих пасмах.
Інструкція
1
Визначтеся з зачіскою. Вибравши форму і спосіб укладання, ви зможете продумати, де і як закріпити прикраса для волосся. Довге волосся універсальні - їх можна прикрасити атласними стрічками, вплести блискучі нитки, нанизати на прядки намистини та ін. Коротке волосся зазвичай прикрашають вишуканими обідками, оригінальними шпильками, обручами та ін.
2
Підберіть прикраса у відповідності зі стилем. Якщо ви хочете надіти обідок або обруч з розсипом каменів, то буде добре, якщо щось схоже прикрасить ваш наряд - браслет, ланцюжок з підвіскою, сережки або туфлі зі стразами. Квіткові прикраси підходять до романтичного образу, шпильки геометричної форми будуть доречні в поєднанні з екстравагантним вбранням та ін.
3
Прикраси повинні гармоніювати з відтінком і структурою волосся. На густому волоссі добре виглядають великі, помітні шпильки, а якщо об'єму волосся недостатньо, то краще використовувати дрібні елементи. Чим складніше споруджується конструкція, тим мініатюрніше повинні бути прикраси. Гладкі зачіски добре виглядають з широкими стрічками і обідками, блискучими або однотонними. Колір прикраси не повинен «губитися», тому підбирайте обручі під відтінок очей. Комбінації з кольором волосся повинні бути контрастними - під темні відтінки краще підбирати світлі і яскраві прикраси, а біляві локони підкреслюють стрічки і шпильки коричневого, чорного або темно-сірого кольорів.
4
Не бійтеся експериментувати. Навіть якщо ваша зачіска не асоціюється зі святковим чином (розпатлані прядки, хаотичне напрямок зачосом і штучно створена недбалість), її можна зробити незвичайною і оригінальною за допомогою аксесуарів. Ви можете «врівноважити» хаос на голові шляхом закріплення гребеня класичної форми, шпильки з трьома великими каменями незвичайної огранки, двома обідками і ін. Якщо у вас немає часу зробити святкову укладку, то виправити ситуацію можна за допомогою великого банта з закрученою смужки тканини, екзотичного обідка з боковим прикрасою у вигляді метеликів, сердечок або гілочок. Звичайний пучок на потилиці стане ефектною і витонченої зачіскою, якщо вколоти в його завитки штучний квітка або пару шпильок з величезними каменями.