Як зняти блокування клавіатури.

Власнику телефону будь-якої моделі, за винятком «розкладачки», потрібно блокувати клавіатуру. Деактивовано клавіатура не допустить відправки повідомлення або виклику, якщо кнопку випадково зачепить гострий предмет в кишені або сумці. Але як активувати клавіатуру знову?
Вам знадобиться
  • Телефон з сім-картою.
Інструкція
1
Включення і виключення блокування відбувається натисканням однієї і тієї ж комбінації. На деяких моделях блокування може зняти утримування клавіші «решітка» або «зірочка» (сніжинка), що знаходяться в нижньому ряду клавіатури. Щоб переконатися, що це правильний варіант, перевірте ці клавіші - на одній з них повинен бути зображений ключ. Як тільки клавіатура буде активна, телефон сповістить вас короткою вібрацією і повідомленням на дисплеї.
2
На інших телефонах блокування знімає комбінація: спочатку кнопка меню, потім «зірочка». Вібрації не чекайте, а повідомлення на дисплеї з'явиться.
3
Для зміни налаштувань блокування (активація або деактивація автоматичного включення) увійдіть в установки, далі настройки блокування. Виберіть опції і час включення блокування відповідно до своїх потреб.