Як зшити теплу куртку дитині.

Зшити хорошу куртку нелегко, навіть маючи під рукою гарну викрійку. Корисно засвоїти послідовність з'єднання та обробки деталей на прикладі простої куртки прямого крою.
Вам знадобиться
  • - форма прямої куртки;
  • - основна тканина;
  • - підкладкова тканина;
  • - дублююча тканина;
  • - синтепон ;
  • - штучне хутро;
  • - гудзики або кнопки.
Інструкція
1
Виберіть матеріал для верху куртки: візьміть тканину з водонепроникним просоченням, перевірте, не мнеться вона (стисніть в кулаці і подивіться, чи не залишаться складки), виберіть колір. Для теплої куртки візьміть синтепон товщиною від одного до двох з половиною сантиметрів. Виберіть матеріал для підкладки: легкий, простьобаний з синтепоном; тканина для дублювання деталей: флізелін, волюменфліз; і фурнітуру: блискавку, гудзики або кнопки.
2
Викроїте всі деталі куртки: дві полички, спинку (дві бічні і середня деталі) і кокетку, рукава, обтачку горловини і рукавів, кишені, капюшон, пояс. Викроїте з дублюючої тканини подборта, комір, обтачку низу спинки, обтачку горловини і обтачку рукавів. Дублююча тканину приклеюється до основної з вивороту, для цього деталі з'єднуються і пропрасовуються гарячою праскою.
3
Починайте шиття з закладання виточок: дві виточки на кожній поличці куртки змітайте, прострочите, пропрасуйте праскою по напрямку від центру до боків. Стачайте бічні і середню частину спинки, можна відстрочити ці шви поверху двома рядками зліва і праворуч від шва. Прітачать кокетку до спинки, так само отстрочите шов.
4
Змітайте і стачайте плечові шви, отстрочите поверху, потім стачайте бокові шви і ліктьові шви рукава (ліктьові шви також отстрачіваются). Потім стачайте нижні обтачки рукавів, отримане кільце надіньте на рукав, щоб лицьові сторони обтачки і рукава збігалися, прітачать. Прісоберіте на намітку окат рукава (верхівку верхнього зрізу, відзначену на викрійці рукава і пройми точками), щоб він точно вписався в пройму, вшитої рукав.
5
Сшейте разом все продубльовані деталі: подборта і обтачку горловини, потім обтачку низу до зрізів подбортов. Приметать вийшов каркас до куртки і прітачать. Таким чином, обрізи горловини, низу і бортів будуть оброблені.
6
Сшейте капюшон: викроїте верх капюшона (дві бічні і середня деталі) і такий же низ, або внутрішній капюшон. Стачайте бічні частини з середніми і пришити верхню і нижню планки (для узлісся). Складіть капюшони лицьовими сторонами і стачайте планки, виверніть, отстрочите шов сполуки капюшона з планкою, зробіть на ній петлі для пристібання хутряної узлісся; виріжте смужку хутра, пришити ґудзики і пристебніть до планки.
7
Вшитої капюшон в горловину куртки: зовнішній капюшон пришийте до горловини, а внутрішній - до горловини подбортов і обтачки. Якщо капюшон прістяжной, змітайте нижні обрізи капюшона, відвернувши їх на виворітну сторону, отстрочите поверху, промітати і проріжте петлі застібки.
8
Пришийте накладні кишені: спочатку складіть підкладку з кишенею лицьовими сторонами і прострочіть, залиште невеликий відрізок вільним для вивертання. Виверніть, отгладьте і відстрочити кишеню, потім пришийте його зверху на поличку. Пришийте клапан: складіть клапан і підкладку лицьовими сторонами, отстрочите нижній і бічні зрізи, виверніть, пропрасуйте і пришити над кишенею (відкритим зрізом в сторону кишені), опустіть його на кишеню, отгладьте і відстрочити поверху.
9
Сшейте пояс, пришийте шлевки, потім викрийте і пришити підкладку. Викрийте з синтепону і підкладкової тканини всі деталі куртки, зшийте їх разом, всуньте в куртку і пришити вручну до низу куртки і рукавів. В останню чергу пришийте гудзики і промітати петлі на поличках, або пробийте кнопки.