Як прибрати в фотошопі друге підборіддя. Як прибрати друге підборіддя в фотошоп.

Ні для кого не секрет, що програма Adobe Photoshop, крім інших своїх можливостей, здатна перетворити будь-якого гидкого каченяти на справжню царівну-лебідь. І якщо ви вирішили підкоригувати якісь недоліки на фото, скажімо, прибрати друге підборіддя, то немає нічого простіше - дотримуйтесь інструкції, наведеної нижче.
Інструкція
1
Отже, уважно розгляньте фото, на якому хочете відкоригувати лінію підборіддя. Підберіть в інтернеті зображення дівчини з таким підборіддям, який вам подобається. Слідкуйте, щоб особи на обох фотографіях мали однаковий або хоча б схожий ракурс.
2
Тепер приступайте безпосередньо до роботи. Спочатку трохи зменшіть повноту особи, якщо це необхідно. Для цього використовуйте інструмент Transform (його можна викликати поєднанням клавіш Ctrl + t). До речі, поверніть фотографію так, щоб обличчя розташовувалося абсолютно вертикально, це допоможе уникнути спотворення пропорцій надалі.
3
Тепер натисніть Enter, знову викличте інструмент Transform і трохи витягніть особа по вертикалі, щоб воно виглядало вже. Не перестарайтеся, воно має виглядати реалістично. Після цієї процедури знову натисніть Enter. Потім знову викличте Transform і поверніть особа в початкове положення.
4
Тепер виберіть інструмент Lasso Tool і їм виділіть область підборіддя з другої фотографії. Скопіюйте виділений об'єкт (Ctrl + C). За допомогою поєднання клавіш Ctrl + V вставте цей об'єкт в свою фотографію. За допомогою відомого вже інструменту Transform змініть її положення і розміри відповідно до контурами обличчя. Якщо вставлений фрагмент кольоровий, то потрібно його знебарвити (за допомогою команди Ctrl + Shift + U).
5
Застосуйте режим змішування шарів Multiply, він найкраще підійде в даному випадку.
6
Тепер виберіть ластик з дуже м'якими краями і пройдіться їм по краях фрагмента. Повторюйте цей крок доти, поки зображення не виглядатиме абсолютно реалістично і відповідати вашим очікуванням.
7
Тепер необхідно додати кольору в деяких місцях (так як вставлений фрагмент у нас був чорно-білий). Для цього натисніть Ctrl + V, поставте галочку в рядку Colorize і порухайте важельки до досягнення бажаного результату.
8
Тепер об'єднаєте всі шари в один. Для цього в меню шарів виберіть верхній шар (що містить вставлений об'єкт) і натисніть Ctrl + E. Знову натисніть Ctrl + E, щоб об'єднати шар з фоном.
9
Після об'єднання шарів виберіть інструмент Dodge Tool (розмір кисті і настройку виберіть на свій розсуд) і висвітліть деякі області, які в результаті накладення вийшли занадто тёмнимі.На цьому робота закінчена. Сподіваємося, вам сподобається кінцевий результат. Удачи вам і творчих успіхів!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4pcF2eeXsfQ