Як вставити картинку на стіну.

При спілкуванні за допомогою соціальних мереж користувачі можуть вдаватися до послуг так званої стіни, яка представляє з себе мікроблог. Записи в ній можуть бути текстовими, графічними, в форматі відео або аудіо. Для відправки мультимедійний файл потрібно зробити кілька нехитрих маніпуляцій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в соціальній мережі. Зайдіть на сторінку користувача, якому хочете відправити графічний файл (картинку або фото), це може бути і ваша сторінка.
2
Стіна знаходиться зазвичай праворуч від головної фотографії користувача. Наведіть курсор на поле «Ввести повідомлення» в самому верху стіни і клацніть лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «Прикріпити» і виберіть варіант «Фотографію». Далі виберіть фотографію зі своїх фотоальбомів або з комп'ютера. Натисніть кнопку підтвердження вибору.
Зверніть увагу
На англомовних соціальних мережах шукайте команди з відповідним значенням перевода.Настройкі приватності деяких користувачів не дозволяють залишати записи та інші види повідомлень на стінах. Будьте готові, що поле введення повідомлення відсутня.
Популярність соціальних мереж стрімко зростає. Люди спілкуються, знаходять своїх друзів, родичів, колег. Соціальна мережа дозволяє також прослуховувати музику, дивитися відеозаписи. Цими матеріалами можна ділитися з друзями. Для цього існує інструмент, який називається "стіна". На стіну користувача викладаються як звичайні текстові повідомлення, так і медіа-файли. Поговоримо про те, як вставити картинки на стіну.
Інструкція
1
Натискаємо на іконку вашого друга. Після невеликої завантаження ви потрапляєте на його сторінку. Тут можна побачити інформацію про нього, різні новини та інше. Нижче ми бачимо поле, яке і є "стіна".
2
У самому вгорі стіни є невелике текстове поле. Воно призначене для введення тієї чи іншої інформації. Наведемо на нього курсор миші і клацнемо лівою кнопкою. Поле розшириться і з'являться дві кнопки. Кнопка «відправити» призначена для відправки підготовленої інформації.
3
Але нас цікавить кнопка «прикріпити». Натискаємо на неї. З'являється кілька пунктів. Якщо вибрати пункт «графіті», то на стіну другу можна намалювати свою картинку. При натисканні на клавіші «аудіозаписи» і «відеозапису» ми додамо музику і відеоролик на стіну одного. Вибираємо пункт «фотографія». З'являється діалогове вікно, в якому за допомогою кнопки «огляд» необхідно вказати файл картинки. Трохи нижче буде показуватися ваше зображення.
4
Натискаємо клавішу «відправити». Картинка буде відправлена на стіну одному.
Зверніть увагу
На цій сторінці ви знайдете відповіді на питання, які нам часто задають, у тому числі і докладну покрокову інструкцію, як вставити фото в рамку на нашому сайті. Якщо, у вас є питання, пов'язані з роботою сайту, будь ласка, задайте їх за допомогою контактної форми, розташованої в низу сторінки.