Як поміняти логотип оператора.

На екрані мобільного телефону відображається назва/логотип оператора стільникового зв'язку. У багатьох телефонах існує можливість замінити обридлий логотип іншим зображенням або текстом, прикрасити його або додати до нього які-небудь елементи.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Завантажте програму FExplorer за посиланням http://allnokia.ru/symbsoft/download.php?id=2193, щоб отримати можливість змінити логотип оператора на телефонах Nokia. Запустіть програму, з її допомогою перейдіть в папку із зображенням, яким ви хочете замінити логотип. Виділіть його, виберіть «Функції» - «Файл», клацніть за командою Set as operator logo. Перезавантажте телефон, щоб зміни вступили в силу. На екрані з'явиться нове лого оператора.
2
Виконайте заміну лого оператора вручну. Для початку підберіть потрібне зображення, за допомогою графічного редактора подгоните його під розмір 97 на 25 пікселів, при збереженні вкажіть формат файлу * .bmp, ім'я надайте залежно від оператора: 250_1_0.bmp - «МТС», для оператора «Мегафон» - 250_2_0 .bmp, для «Білайну» - 250_3_0.bmp. Далі скопіюйте отриманий файл в папку телефону c:/system/apps/phoneoplogo, перезавантажте телефон.
3
Замініть логотип оператора в телефоні IPhone - для цього завантажте набір зображень залежно від вашого оператора: для «МТС» скористайтеся посиланням http://4pda.ru/forum/dl/post/283313/MTS_RUS.zip, для «Мегафона» http://4pda.ru/forum/dl/post/283314/MegaFon_MegaFon_RUS_MegaFonRUS.zip, якщо у вас «Білайн» - http://4pda.ru/forum/dl/post/283316/Beeline_BEELINE.zip. Для оператора «Київстар» скачайте такий файл: http://4pda.ru/forum/dl/post/283317/Kyivstar_ua.bundle.zip. Дані архіви містять також логотипи з перевіркою балансу.
4
Підключіть телефон до комп'ютера, перейдіть в папку private/var/mobile/Library, виберіть папку з назвою оператора, якщо її немає, тоді зайдіть в Unknown.bundle. Замініть файли логотипів Default_CARRIER_, «Названіе_лого_вашего_оператора.png"» на ваші файли з такою ж назвою. Перезавантажте телефон.