Як встановити сертифікат у телефон.

Сертифікат дає можливість підписати додаток, тобто встановити його авторство. Персональний сертифікат видається на один телефон, тому підписана додаток буде працювати тільки на певному телефоні.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - телефон/смартфон.
Інструкція
1
Виконайте установку сертифіката на Nokia. Завантажте та встановіть програму Java Runtime Environment, завантажити його можна за посиланням http://java.com/ru/download/manual.jsp. Також скачайте та встановіть програму для роботи з пам'яттю телефону MobiMb - http://forum.allnokia.ru/files/07/14/mmb_3.4_dp3_165.rar.
2
Для установки сертифіката на телефон за допомогою програми MobiMb скопіювати вміст папки User з архіву Behappy (завантажити його можна тут http://forum.allnokia.ru/files/07/14/behappy_631.rar) в папку на телефоні Hiddenfolder/certificates/user. Для версії смартфонів Series 60 з папки Auth скопіюйте сертифікат Exp.cer в кореневу папку смартфона і встановіть його. У процесі установки сертифіката виберіть опцію «Установка додатків».
3
Виконайте установку спеціального сертифікату Halmer в телефон Sony Ericsson, щоб запобігти виникненню помилок при інсталяції тим і додатків на телефон. Для цього завантажте його на комп'ютер за посиланням http://www.topse.ru/forum/attachment.php?attachmentid=27380&d=1236477394.
4
Далі скопіюйте скачаний файл в папку tpa/preset/custom або tpa/preset/default, залежно від моделі телефону. Щоб перевірити, чи вдалося вам встановити сертифікат на Sony Ericsson, відкрийте в телефоні головне меню, перейдіть в налаштування, виберіть опцію «Зв'язок», далі «Інтернет» - «Безпека» - Java.
5
Підключіть телефон Samsung до комп'ютера, щоб встановити на нього сертифікат, запустіть додаток Microsoft ActiveSync, перейдіть в папку «Мої документи» і створіть там папку «Сертифікати». Скопіюйте файли сертифікатів і виконайте синхронізацію на пристрій. Вимкніть телефон. Перейдіть в ньому в головне меню, виберіть папку «Мої документи» і «Сертифікати». Двічі клацніть по скопійованим файлів, щоб встановити їх.
Власникам смартфонів Nokia, що працюють на платформі S60, доводиться стикатися з ситуацією, коли установка деяких додатків виявляється неможливою через помилку сертифікату . У таких випадках необхідно підписати програму особистим сертифікатом. Зробити це можна за допомогою спеціальної програми.
Вам знадобиться
  • - особистий сертифікат;
  • - додаток FreeSigner.
Інструкція
1
Насамперед, вам необхідно отримати особистий сертифікат, за допомогою якого ви зможете надалі підписати будь-який додаток і встановити його на свій смартфон. Для цього перейдіть на сайт www.allnokia.ru і в меню «Сервіси» відкрийте розділ «Замовлення сертифікату ».
2
Введіть IMEI свого телефону у відповідне поле на сторінці та натисніть кнопку «Замовити/перевірити». Протягом 48 годин ваш сертифікат буде сформований. Перевірити його готовність можна буде тут же, аналогічним чином.
3
Якщо сертифікат готовий, вам буде запропоновано завантажити його. Ви можете зробити це безпосередньо через браузер телефону. Якщо ви завантажили сертифікат на комп'ютер, то скопіюйте його потім в пам'ять смартфона.
4
Наступним етапом буде встановлення додатка FreeSigner. Завантажити його можна безкоштовно на сайтах www.symbian-freeware.com, www.symbianfree.ru та інших. Після завантаження зробіть установку програми. Додаток не вимагає підпису сертифікатом.
5
Запустіть програму, виберіть у меню Options команду Settings. Тут можна виконати всі необхідні настройки. Виберіть пункт Sign cert і вкажіть шлях до файлу сертифікату , який ви попередньо скопіювали в пам'ять телефону.
6
Виберіть пункт Sign key і вкажіть шлях до файлу ключа (його ви отримали разом із сертифікатом). У пункті Sign key pass введіть пароль: «12345678».
7
За умовчанням підписана додаток буде поміщено в папку, де знаходиться оригінальний файл програми. Якщо ви бажаєте вказати інший шлях, виберіть пункт Output directory і виберіть нову папку.
8
Поверніться в головне меню програми і виберіть команду Add task. Відкриється файловий менеджер, за допомогою якого ви зможете знайти файл програми, яку потрібно підписати сертифікатом. Знайдіть і виділіть його.
9
Натисніть меню Options і виберіть команду Sign sis. Тепер ще раз натисніть Options і виберіть команду Go! Файл буде підписаний. Тепер новий файл (до його назви додасться слово Signed) можна відкривати і встановлювати.