Як дізнатися країну-виробника на телефоні. Як дізнатися свій imei.

Купуючи стільниковий телефон, не кожен замислюється про країну його виготовлення. Зрозуміло, що більшість телефонів, що продаються на території Росії, виробляється в Китаї. Але Китай Китаю ворожнеча. Великі концерни з виробництва побутової техніки та електроніки переводять свої виробництва на територію Піднебесної через дешевої робочої сили. Але виробники роблять це легально, будують заводи. А за якістю складання там стежать часто суворіше, ніж звичайно, щоб не впустити реноме підприємства.
Інструкція
1
Однак, китайці - народ кмітливий. І разом з якісними, «фірмовими» стільниковими країну наповнили підробки, виконані настільки майстерно, що відрізнити їх можна тільки за серійним номером або IMEI (International Mobile Equipment Identity). Це 15-розрядне число, що є міжнародним ідентифікатором мобільного устаткування, цей код унікальний для кожного стільникового телефона.Первие вісім цифр IMEI описують модель і країну походження телефону. Причому, перші 6 цифр є кодом моделі телефону TAC (Type Approval Code). Потім слідують 2 цифри - код країни виробника FAC (Final Assembly Code). Наступні 6 цифр означають серійний номер телефону SNR (Serial Number). Залишилася, цифра є запасним ідентифікатором SP (Spare), вона обчислюється на основі попередніх цифр, за спеціальним алгорітму.Ітак, країна-виробник телефону описується сьоме і восьме цифрами IMEI. Наприклад, 67 - США, 19 \ 40 - Великобританія, 80 - Китай.
2
Визначити країну-виробника телефону можна і по штрих-коду телефону, за першими двома цифрами. І, звичайно, країна-виробник позначена на упаковці телефону та в супроводжуючих його інструкціях і документах. Там пишеться і штрих-код, і IMEI телефону. Однак будьте уважні, іноді він не збігається з оригінальним IMEI. У цьому випадку перед вами підробка.
3
Дізнатися IMEI телефону можна дуже просто. Наберіть на клавіатурі * # 06 #, і на екрані відобразиться IMEI вашого телефону. Якщо телефон з двома сім-картами, тоді на дисплеї будуть два IMEI.
4
Також IMEI телефону можна знайти, і найголовніше, порівняти з екранним варіантом, під акумулятором телефону. Зніміть задню кришку і акумулятор, на корпусі телефону є наклейка, на якій написаний IMEI телефону, а також вказаний орган сертифікації даного товару в Росії РСТ.
5
У IMEI телефону є ще одна функція. При крадіжці або втраті телефону оператор мобільного зв'язку на ваше прохання може заблокувати телефон. Блокування виробляється саме за даними IMEI.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kfH4DWQYFsc