Як встановлювати гри на сенсорний телефон. Як создовать папку на сенсорному телефоні.

Питанням «Як встановлювати ігри на сенсорний телефон?» Зазвичай спантеличені люди, які придбали даний апарат зовсім недавно і ще не дізналися всіх його функцій. Для телефонів різних марок установка ігор може відрізнятися підтримкою форматів, в іншому алгоритм схожий.
Вам знадобиться
  • - сенсорний телефон;
  • - комп'ютер;
  • - карта пам'яті.
Інструкція
1
Увімкніть телефон. У папці «Налаштування» виберіть пункт «Пам'ять» та дізнайтеся, скільки вільного місця є на телефоні. У налаштуваннях телефону подивіться, який формат ігор підтримує даний апарат.
2
У меню виберіть значок інтернет і підключіться до мережі, переконайтеся, що підключення було здійснено. У папці «Програми» виберіть доступний браузер за замовчуванням, наприклад Opera.
3
Якщо папка «Додаток» відсутня, зайдіть в меню «Інтернет». У пункті «Адресна рядок» або «Закладки» знайдіть або наберіть адресу сайту, з якого хочете завантажити гру.
4
На сайті виберіть категорію «Скачати ігри» і, орієнтуючись на підтримуваний формат і наявність вільного місця в телефоні, виберіть відповідну гру.
5
Встановіть гру з розширенням .jar. Дотримуйтесь всіх пунктах інструкції, яка з'явиться під час установки. Якщо є файл формату .jad, то встановіть гру з даними розширенням, щоб додаток не віддалилося після перезавантаження.
6
Оберіть папку «Програми» в телефоні для збереження гри, підтвердіть установку. Вимкніть інтернет-з'єднання. Відкрийте папку, де був збережений файл, і запустіть гру.
7
Якщо установка гри на сенсорний телефон була невдалою через переривання зв'язку або була встановлена гра невідповідного формату, необхідно вийти з «Меню» і спробувати встановити заново.
8
Так само встановити гру на сенсорний телефон можна перекинувши додатки по Bluetooth каналу, мікро SD карту або адаптер, який приєднаний через комп'ютер. У такому випадку всі кроки виконайте по інструкції, що додається до установки ігор.
9
На деяких сенсорних телефонах можна встановити гру і без підтримки Java. Для цього збережіть гру MRP формату на комп'ютері. Підключити телефон з картою пам'яті до комп'ютера як накопичувача. Створіть папку «Mythroad», якщо на флешці її немає. Скопіюйте всі файли даної гри і від'єднайте телефон від комп'ютера.
10
Наберіть код (наприклад, * # 220807 #, коди до таких типів завантаження можна подивитися в інтернеті) та натисніть кнопку виклику на телефоні. На екрані повинен з'явитися список ігор, а якщо його немає - телефон не підтримує MRP- формат.