Як збільшити буфер обміну ?

Буфер обміну являє собою місце в оперативній пам'яті комп'ютера, куди проводиться тимчасове копіювання даних, наприклад, при роботі в текстовому редакторі або у програмі «Провідник». Збільшити його можна двома способами: розширити файл підкачки або встановити програмне забезпечення, що розширює можливості буфера і що дозволяє накопичувати його вміст.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Виконайте збільшення файлу підкачки, щоб збільшити можливості буфера обміну. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер», виберіть з контекстного меню команду «Властивості». Перейдіть на вкладку «Додатково». Клацніть по кнопці «Параметри швидкодії», у групі опцій «Віртуальна пам'ять» натисніть «Змінити».
2
Зі списку виберіть потрібний диск. Введіть новий розмір файлу підкачки в полях «Вихідний розмір» і «Максимальний розмір», клацніть «Встановити». Після цього перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу і відбулося збільшення буфера обміну.
3
Скористайтеся спеціальними додатками, щоб розширити можливості буфера обміну. Наприклад, завантажте і встановіть програму M8 Free Clipboard. Вона дає можливість утримувати в буфері обміну різні типи даних. Її інтерфейс являє собою таблицю, що складається з 25 осередків.
4
Запустіть додаток, при копіюванні в буфер обміну пролунає звуковий сигнал, це означає, що інформація була додана в додаток. Вставте дані з нього, для цього виберіть комірку і виберіть команду «Вставити». Також ви можете встановити асоціацію кожної клітинки з буквою латинського алфавіту. Завантажити програму можна з офіційного сайту http://dl.filekicker.com/send/file/170390-1QA0/freeclip.exe.
5
Встановіть програму Clipboard Recorder, завантажити її можна на сайті http://www.lw-works.com/files/cbrecorder_setup.exe. Після запуску програма з'явиться в системному лотку і буде запам'ятовувати скопійовані або вирізані фрагменти тексту.
6
Для їх вставки в документ розгорніть вікно програми і виберіть потрібний елемент. Крім самих фрагментів в ньому відображаються також іконки додатків, з яких вони були вставлені. При вставці тексту з програми зберігається його форматування. Також ви можете організувати передачу даних і розширити буфер обміну для роботи по мережі.
буферизації (від англійського buffer) називається організація обміну даними, зокрема введення/виведення інформації в комп'ютерах та інших обчислювальних пристроях. Тут мається на увазі використання тимчасового сховища даних буфера обміну. При введенні даних одні процеси/пристрої записують дані в буфер, інші ж - зчитують. При виведенні все навпаки, відповідно. Питання збільшення буферизації безпосередньо зводиться до збільшення розміру буфера.
Інструкція
1
Буфер обміну - це місце в ОП (оперативної пам'яті) комп'ютера, куди копіюються дані на тимчасове зберігання, наприклад, при роботі в додатку «Провідник» або текстовому редакторі. Збільшення буфера може відбуватися за допомогою розширення файлу підкачки або установки програм, які розширюють можливості буфера.
2
Збільште файл підкачки. Для цього клікніть правою кнопкою миші по ярличку «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск». У випадаючому меню виберіть пункт «Властивості». Далі перейдіть на вкладку під назвою «Додатково», клікніть лівою кнопкою миші по вкладці «Параметри швидкодії» та натисніть у вкладці «Віртуальна пам'ять» на «Змінити».
3
Виберіть зі списку потрібний локальний диск, введіть у полях «Вихідний розмір», а також «Максимальний розмір» потрібні значення в мегабайтах, натисніть на «Встановити». Потім перезавантажте ПК, щоб вступили в силу вчинені зміни.
4
Скористайтеся спеціальними програмами, щоб розширити можливості буфера. Наприклад, можна завантажити з інтернету і встановити M8 Free Clipboard. Ця програма дозволяє зберігати в буфері обміну різні типи даних. Інтерфейс її являє собою таблицю, яка включає в себе 25 осередків.
5
Встановивши додаток, запустіть його. Тепер при копіюванні даних в буфер обміну лунатиме звуковий сигнал. Вставка даних з буфера відбувається за допомогою вибору комірки і команди «Вставити». Також є можливість встановлювати асоціацію для кожного осередку з обраної літерою латинського алфавіту. Посилання на скачування програми M8 Free Clipboard з офіційного сайту знаходиться в розділі «Додаткові джерела» в кінці статті.
6
Можна встановити іншу програму. Називається вона Clipboard Recorder. Посилання на скачування в розділі «Додаткові джерела». У занедбаному вигляді вона буде перебувати в системному треї і запам'ятовувати всі вирізані чи скопійовані фрагменти текстів.
7
Щоб вставити скопійований фрагмент, розгорніть віконце програми з трея і виберіть потрібний вам фрагмент. Крім фрагментів тексту тут відображаються іконки додатків, звідки вони були сюди вставлені. Формат тексту - шрифт, розмір та інше - при вставці текстових фрагментів зберігається без змін. Також ви можете передавати дані і збільшувати буфер для роботи в мережі.