Як прокачати свій мотоцикл. Як перекачати амортизатори мотоцикла.

Перед першим виїздом на трасу необхідно переконатися у справності гальмівної системи, а також в нормальній роботі покажчиків поворотів і звукового сигналу будь-якого транспортного засобу. Також слід перевірити затяжку видимих бортових з'єднань і при необхідності підтягнути їх. Від цього залежатиме безпека всіх учасників руху, тому щорічна прокачування вашого мотоцикла дуже важлива.
Вам знадобиться
  • - гумові або пластикові шланги;
  • - викрутка;
  • - невеликий розвідний ключ;
  • - ємність з будь-якого матеріалу, літрового обсягу;
  • - 1 флакон нової гальмівної рідини.
Інструкція
1
Прокачування системи гальмування мотоцикла починається з заміни масла в амортизаторах мотоцикл. На японських мотоциклах як правило рідина типу ДОТ4, можливо у вашому мотоциклі буде рідина типу ДОТ3. Перед тим як прокачати мотоцикл, визначте, яка рідина залита в амортизатори, прочитавши напис на розширювальному баку для гальмівної рідини.
2
Заміну відпрацьованої гальмівної рідини почніть з переднього контуру гальм. Налийте в скляну банку 1-2 см гальмівної рідини, потім відкрийте розширювальний бак. Потім надіньте з одного кінця трубки штуцер, а інший кінець опустите в банку.
3
За допомогою важеля переднього гальма виженете відпрацьовану рідину в ємність, поступово вливаючи нову в розширювальний бак мотоцикла. Продовжувати процедуру, поки не припиниться поява повітряних бульбашок і в банку не потече свіжа гальмівна рідина. Після цього закрийте кришку розширювального бака. Аналогічно виконайте процедуру прокачування задніх амортизаторів.
4
Для прокачування двигуна мотоцикла зніміть і розберіть його. У картері двигуна закріпіть кільця для зменшення діаметра камери.
5
Щоб сальники змогли витримувати високий тиск, замініть їх новими. Так само поступите зі старим карбюратором. Після цього розпиляєте вікна продувки циліндра.
6
Збільште надувши двигуна. Для цього подовжите вхідну трубу і патрубок від дзеркала циліндра до самого карбюратора. Виберіть трубку діаметром не менше 40 міліметрів.
7
Для заміни свічок запалювання відкрутіть болти, що тримають бензобак, і підійміть його. Далі витягніть всі шланги з коробки повітряного фільтра, а також проводи датчиків. Після цього відкрутіть болти на хомутах довгою викруткою.
8
Обережно від'єднайте роз'єми індукційних котушок від ковпачків на свічках і зніміть ковпачки. Відкрутіть старі свічки, пропилесосьте простір, так як поряд зі свічками все має бути чисто. Вкрутіть нові свічки, дроти і шланги встановіть на свої місця. Закрутіть всі гвинти акуратно, щоб не зірвати різьбу.