Як вписати ключ.

Абсолютно будь-який сайт являє собою якийсь інформаційний продукт, який в більшості випадків створюється для пошукових систем. Сьогодні за допомогою контенту і SEO просувається кожен сайт, для якого необхідно правильно вписувати ключі.
Вам знадобиться
  • Складання тексту для розміщення в ньому ключових фраз.
Інструкція
1
Напевно деякі з перерахованих вище слів вам ще невідомі, наприклад, «ключі» або SEO. Ключі - це слова або словосполучення, які найбільш часто використовуються пошуковими системами для пошуку інформації. Наприклад, для свого сайту про комп'ютерні технології ви визначили наступні ключі: «комп'ютер», «it-індустрія», «техніка» і т.д. Отже, користувач, ввівши одне із цих слів, серед результатів пошуку може виявити саме ваш сайт (при обліку його просування).
2
SEO - це оптимізація великої кількості параметрів (внутрішніх і зовнішніх). Найчастіше її називають «текстової оптимізацією», тому при збігу прописаних ключових слів сторінки і слів статті, виділених жирним шрифтом, у сайту стануть помітні зміни в пошуковій видачі.
3
При просуванні чужого сайту необхідно звертати увагу на безліч інших нюансів. У доданому до завдання документі зазвичай розписуються необхідні вимоги: строки, характер і частота повтору ключових слів. У деяких випадках ключі можна змінювати, але найчастіше це забороняється. Тому оптимізаторові іноді доводиться серйозно потрудитися, тому не завжди ключові вирази коректно вписуються в тематику статті, або текст стає нечитабельним.
4
Наприклад, вам необхідно просунути сторінку із запитом «цукор ціна». Здавалося б, що фраза досить дивна, тому правильніше б звучало «ціна цукру». Але на хвилину уявіть себе обивателем, який що шукає в пошуковій системі - спочатку ви вводите «цукор», потім «ціна». Таким чином, з'являється на світ більшість запитів, під які потім просуваються сайти або сторінки.
5
Дане словосполучення схиляти не можна, в т.ч. міняти місцями слова. Тому необхідно додати в текст статті пропозицію, що максимально задовольняє змістом запиту: «Напевно ви знаєте, що на цукор ціна не була постійною, а змінювалася залежно від сезону». Пропозицію складено, ключові слова враховані, в підсумку ви отримаєте схвалення з боку замовника і зароблену суму грошей.