Як знайти адресний рядок. Як відкрити адресну рядок веб браузера.

Начинающему користувачеві інтернету частенько доводиться стикатися з величезними обсягами незнайомих слів і термінів. Щоб вивчити їх усі разом, потрібно проходити спеціальні курси користувачів ПК. А можна поступити інакше і вивчати терміни по мірі зіткнення з ними.
Вам знадобиться
  • - наявність доступу в інтернет;
  • - встановлена на комп'ютері програма для перегляду сторінок в інтернеті.
Інструкція
1
Щоб знайти адресний рядок, переконайтеся в підключенні комп'ютера до інтернету і відкрийте встановлений на комп'ютері браузер. Браузер або веб-оглядач - це програмне забезпечення для перегляду сторінок в інтернеті, їх обробки, виведення і переходу від однієї сторінки до іншої. Приміром, в комплекті з операційною системою Windows встановлюється оглядач Internet Explorer, його ще також називають коротко IE. Крім Internet Explorer існує безліч інших браузерів, які один від одного в візуальному і технічному планах. Найбільш поширені браузери - Opera, Mozilla Firefox, Safari і Google Chrome. Всіх їх об'єднує одне - наявність загальних структурних частин, одна з яких - адресний рядок.
2
Адресна рядок - це смужка для введення даних у верхній частині браузера, яка залишається видимої на будь-якій сторінці під час їх перегляду. В адресний рядок вводиться URL - стандартизований спосіб запису адреси ресурсу у Всесвітній мережі. URL - це і є те, що повинно вписуватися в адресний рядок, наприклад, в такому вигляді: www..ru або ж лише .ru.
3
Не можна плутати адресний рядок браузера і пошуковий рядок будь-якого сайту. В адресний рядок вводиться виключно адресу конкретної сторінки. Пошукова рядок - це форма для обробки запитів користувача, вона розміщується всередині сторінки і видає лише деякі відповіді на поставлене запит, при цьому самі запити можуть цензуруватися адміністрацією пошукового ресурсу або державними органами. Втім, існують браузери, в яких адресна рядок об'єднана з пошуковим рядком. Наприклад, при введенні замість URL будь-якого запиту в адресний рядок браузера Chrome автоматично відкриється сторінка пошуковика Google.
4
Існують браузери, поширювані різними компаніями. В таких браузерах настройки можуть відрізнятися від стандартних, а тому адресного рядка може бути не видно. Таке було, зокрема, з браузером Mozilla. Якщо ви використовуєте цей оглядач, за допомогою миші вам необхідно зайти у вкладку «Вид», потім - в «Панелі інструментів» і поставити прапорець («галочку») навпроти пункту «Панель навігації». Адресна рядок тепер буде видна.
Зверніть увагу
На багатьох браузерах встановлена функція стартової сторінки, найчастіше такий сторінкою стає пошуковий сервер кшталт «Яндекса» або «Гугла». Рядок, що видніється в центрі екрану - пошукова, тоді як адресна завжди розташована у верхній частині браузера.