Як знайти відключений телефон.

Знайти включений телефон досить-таки просто, однак, якщо він був вами загублений, а згодом ще й розряджений, тут вам може знадобитися звернення в УВС вашого міста із заявою про втрату.
Вам знадобиться
  • - документація вашого пристрою.
Інструкція
1
Якщо телефон був загублений вами в громадському місці і його номер недоступний, зверніться в бюро знахідок вашого міста. Дізнатися його адресу і телефон ви можете на спеціальних інформаційних сайтах і форумах вашого міста. Також ви можете просто дочекатися дзвінка людини, що знайшла ваш мобільний пристрій, оскільки на даний момент користування чужими телефонами втратило сенс - його місце знаходження легко встановити по сигналу мережі. При включенні телефону оператору автоматично відправляється повідомлення з ідентифікаційним номером апарату, після чого ця інформація може за наявності підстав потрапити в органи правопорядку.
2
Залиште заявку про втрату вашого телефону у відділення УВС вашого міста. Надалі при виявленні сигналу його місцерозташування буде виявлено. Зверніть увагу, що для пошуку загубленого вами телефону необхідно надати до відповідних органів ідентифікаційний код вашого апарата, прописаний на його коробці і документах.
3
Також для повернення необхідно документально підтвердити право володіння мобільним телефоном, тому зберігайте документацію і упаковку протягом усього періоду користування пристроєм. Якщо мобільний пристрій було придбано за межами країни, в якій ви проживаєте, надайте також документи про проходження митного контролю.
4
Якщо ви втратили відключений мобільний телефон у вашому будинку, виконайте пошук за допомогою металошукача, якщо такий, звісно, у вас є, а ще краще виконайте генеральне прибирання. Зареєструйте ідентифікаційний номер вашого телефону в спеціальній базі даних для того, щоб надалі полегшити процес його пошуку у випадку втрати. Це безкоштовна процедура, з основними моментами якої ви можете ознайомитися в абонентських відділах обслуговування клієнтів стільникового зв'язку вашого міста.
Корисна порада
Зареєструйте imei вашого телефону в спеціальній службі.
Необхідність відключення інтернету від МГТС може з'явитися після зміни провайдера. Для цього потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів і розповісти про своє бажання розірвати договір і відключити ADSL-обладнання.
Інструкція
1
Перш ніж ви повністю відмовитеся від послуг МГТС після зміни інтернет-провайдера, проаналізуйте варіант переходу на інший тариф серії «Інтернет-Лайт». Якщо ви перейдете на будь-який з таких тарифів, абонентська плата за користування інтернетом впаде у декілька разів. Крім того, у вас буде можливість при необхідності включити ADSL-модем, підключений до МГТС , наприклад, коли новий провайдер в який-небудь день працюватиме з перебоями. Головне - не забувайте вимкнути модем, як тільки новий провайдер відновить роботу.
2
Якщо ви бажаєте повністю відключити інтернет від МГТС , зателефонуйте за телефоном: (495) 636-06-36 та повідомте консультанту, що хочете розірвати договір. Вам необхідно буде назвати свої ПІБ, паспортні дані, адреса проживання та номер договору. Дочекайтеся підтвердження оператора про відключення послуги і обов'язково переконайтеся в цьому.
3
Від телефонної мережі від'єднайте спліттер і модем. Проведіть підключення телефонного апарату до лінії безпосередньо. При цьому обов'язково дотримуйтесь правил безпеки, так як при вхідному дзвінку в лінії з'являється дуже висока напруга. Приберіть всі дроти, прокладені від модему до комп'ютера. Якщо ви орендуєте модем у МГТС , і він не є вашою власністю, здайте його. Для цього зателефонуйте в компанію і попросіть, щоб приїхав телефонний майстер, який забере модем. З тим модемом, який знаходиться у вашій власності, можете робити, що ходите, наприклад, продати. Якщо був приєднаний тільки один комп'ютер, і клієнт PPPoE знаходився прямо на ньому, зробіть його видалення.
4
У поточному місяці, швидше за все, провайдер виставить вам рахунок на оплату за використання інтернету МГТС в повному обсязі. Але в наступному повинна прийти порожня квитанція. Якщо вам продовжують надсилати рахунки для оплати, зателефонуйте за вказаним вище номером телефону і проясніть ситуацію.