Як організувати навчальний центр.

Навчальні центри в даний час набирають популярність. Дані заклади дозволяють, наприклад, виявити у дітей здатності ще в ранньому віці, дати їх розвитку правильний напрямок. Щоб самостійно надавати послуги в цій сфері, необхідно виконати декілька нескладних кроків.
Вам знадобиться
  • - методичні розробки;
  • - кваліфіковані педагоги;
  • - приміщення для занять;
  • - навчальний інвентар;
  • - необхідні документи і ліцензія.
Інструкція
1
Виберіть методичну програму, яка зробить ваш навчальний центр популярним. Методика, за якою будуть проводитися навчальні заняття, повинна бути по-справжньому ефективною, тут недостатньо одного гучного назви. Згодом навчання за даною програмою можна провести і для персоналу центру з метою підвищення кваліфікації співробітників.
2
Підберіть викладачів згідно тим рекомендаціям, з яких буде видно, що вони - дійсно талановиті і мислячі нестандартно педагоги. Завдяки вдало підібраному обучающему персоналу навчального центру можна домогтися високої ефективності його діяльності. Щоб грамотно організувати роботу закладу, знадобиться адміністратор, а також методист - для організації навчальних занять за обраною програмою.
3
Орендуйте відповідне приміщення для розміщення освітнього центру та обладнайте його належним чином. Для проведення занять вам будуть потрібні наочні посібники, аудіотехніка, комп'ютери і медіапроектор. Деякі методичні програми курсів мають додаткові спеціалізовані посібники, вони також можуть вам стати в нагоді.
4
Підготуйте необхідні документи і пройдіть обов'язкове ліцензування. Вам потрібно буде підготувати відомості про кадрове та матеріально-технічному забезпеченні, установчу документацію, методичні розробки для навчального центру - плани і програми.
5
Відвідайте заняття в уже працюючих центрах вашого міста, щоб отримати вичерпні знання про дану діяльність. Щоб курси були найбільш ефективними, потрібно формувати невеликі групи учнів, а в число надаваних центром послуг включити додаткові індивідуальні заняття.
Зверніть увагу
На початковій стадії приміщення можна знімати лише в ті години, в які ви проводите заняття. Так ви зможете істотно заощадити на оренді.