Як підібрати конденсатор до двигуна.

Конденсатори активно застосовуються в автомобільній промисловості в високотехнологічному електрообладнанні. Вони включаються в багато вузли і механізми автомобіля, починаючи від блоку керування силовою установкою, закінчуючи ланцюгами живлення аудіосистеми.
Інструкція
1
Без конденсатора неможлива стабільна робота блоку живлення. Він обов'язково повинен бути включений в електричну схему, крім того, мати певної ємністю. Дана деталь, по суті, гасить перепади напруги в електричної мережі, як це робить амортизатор, згладжуючи нерівності дороги. При цьому він накопичує надлишкову електроенергію і віддає її в міру необхідності. Це охороняє елементи від перегорання та зносу. Який конденсатор рекомендований для вашого автомобіля, зазвичай вказують в документації до нього. Якщо документи втрачено, зверніться в спеціалізований автосервіс.
2
Вибрати правильний, відповідний саме вам, конденсатор - важливе завдання. Адже ринок цей динамічно розвивається, провокуючи розробників і виробників на випуск нових моделей. Та й число виробників постійно зростає. Проте, всі конденсатори можна об'єднати в різні групи на підставі їх електричних характеристик. Саме на ці показники і треба звертати увагу при виборі.
3
Для початку визначтеся з типом конденсатора, який обираєте. Наприклад, ви можете взяти слюдяною, електролітичний або керамічний конденсатор.
4
Тепер вам необхідно дізнатися ємність конденсатора і напруга пробиття ізоляції. Це зазначено на самому конденсаторі і в супровідній документації. При здійсненні покупки в магазині, не соромтеся отримати консультацію у продавця.
5
Продавець-консультант допоможе вибрати з широкого спектру схожих за характеристиками конденсаторів саме той, що підійде вам. Не зайвим буде почитати відгуки та рекомендації користувачів в інтернеті. Там же ви самі зможете поділитися досвідом вибору і пошуку конденсатора.
6
Як приклад пам'ятайте, що для стабільного напруги в електричної мережі автомобіля потрібен конденсатор електролітичного типу, який витримує напругу 12 вольт. Щоб обчислити ємність, скористайтеся формулою: 1 фарад = 1 кіловат потужності.