Як підключити супутникове телебачення та інтернет.

У багатьох населених пунктах супутникове телебачення та інтернет є єдиним способом підтримувати зв'язок із зовнішнім світом. Якість сигналу, що надходить на телевізійну антену, залишає бажати кращого або зовсім відсутній, а високошвидкісний інтернет у сільській місцевості - велика рідкість. Тому багатьох цікавить, як підключити супутникове телебачення та інтернет самостійно.
Інструкція
1
Щоб підключити супутникове телебачення, з'ясуйте, чи можна на стіні або даху вашого будинку закріпити супутникову тарілку так, щоб ресивер був направлений в південну сторону. Якщо є перешкоди, такі як будинки і дерева, які заважають прийому сигналу з супутника, подбайте про додаткові пристосування, що дозволяють впоратися з цією проблемою.
2
Встановіть супутникову тарілку. Підключіть супутниковий ресивер і конвертер, відрегулюйте якість прийому сигналу, по можливості довівши його до 90 - 100% в ясну погоду. Якщо якість сигналу буде менше, то при низьких хмарах і дощі сигнал може зовсім пропасти, особливо це стосується телеканалів формату MPEG-4, які дуже чутливі до погоди.
3
Проведіть кабель до телевізора, підключіть і підключіть ресивер. Після цього вставте смарт-карту в гніздо супутникового ресивера і включіть приймач.
4
Налаштуйте установки супутникового оператора, до якого ви вирішили підключитися («Триколор ТВ», «НТВ-ПЛЮС» і т.д.). Після того як ви налаштуєте теле- і радіоканали і перевірите інтенсивність і якість сигналу, зателефонуйте в call-центр свого оператора і попросіть активувати смарт-карту. Процес активації займає 2-4 години.
5
Щоб підключити супутниковий інтернет скористайтеся послугами фахівців, так як вони зроблять роботу швидше і надійніше. Але якщо ви вирішили виконати підключення власними силами, то спочатку налаштуйте наземний канал DialUp або GPRS.
6
Встановіть і налаштуйте DVB-карту і встановіть драйвер (наприклад, Setup4PC), який йде разом з DVB-картою. Налаштуйте драйвер, для цього введіть назву супутника, транспондер, швидкість, поляризацію, ім'я провайдера. При установці вкажіть необхідність настройки проксі-підключення.
7
Скачайте з інтернету програму GlobalX і налаштуйте її. В налаштуваннях вкажіть сервер, порт, логін, пароль та інші дані.
8
Налаштуйте мережеве підключення, встановіть будь-який браузер. Після цього підключіться до супутникового інтернету.