Як зміцнити цибулини волосся.

Волосяна цибулина (волосяний фолікул) є коренем волоса, і її стан безпосередньо впливає на загальний вигляд і здоров'я волосся. Одним з найдієвіших способів зміцнення цибулини є стимулювання кровообігу.
Інструкція
1
Поліпшити кровообіг можна за допомогою масажу. Ця процедура допомагає зміцнити волосяну цибулину, забезпечити шкіру голови і волосся киснем і живильними речовинами, нормалізувати діяльність сальних залоз, очистити шкіру голови від рогових лусочок.
2
Робити масаж можна за допомогою гребінця. Розчісуйте волосся по всій довжині протягом 2-3 хвилин, таким чином, ви підготуєте шкіру голови до масажу. Далі круговими рухами помасажуйте область скронь, маківки і потилиці. Нахиліть голову вперед і розчешіть волосся спочатку в напрямок від потилиці до верхівки, а потім від скронь до верхівки. Далі нахиліть голову вправо і розчешіть волосся від скроні до скроні. Те ж зробіть, нахилившись вліво. Завершіть процедуру, перекинувши голову назад і розчесати волосся від маківки до потилиці. Для такого масажу краще вибирати гребінець з дерев'яними зубами.
3
Не менш ефективним є масаж пальцями рук. Почніть процедуру з погладжують рухів долонями. Через 1-3 хвилини нахиліть голову вперед і подушечками пальців почніть масажувати шкіру голови в напрямок від потилиці до верхівки. Особливу увагу приділіть області скронь. Масажуйте голову спочатку круговими рухами, потім злегка постукуючи подушечками пальців, а потім трохи здавлюючи шкіру. На завершення розділіть волосся на кілька пасом і кожну, захопивши біля основи, потягніть вгору.
4
Посилити приплив крові можна за допомогою масок для волосся на основі пекучого перцю. У 500 мл горілки або спирту додайте 3-4 стручки пекучого перцю і залиште на 1-2 тижні в темному місці. Змішуйте 1-2 ст.л. настойки з бальзамом для волосся, двома яєчними жовтками або кефіром. Якщо у вас дуже чутлива шкіра, то при приготуванні настойки замість спирту використовуйте рослинне масло.
Зверніть увагу
Процедура масажу повинна тривати не менше 15 хвилин.
Корисна порада
Щовечора розчісуйте волосся в різних напрямках протягом 7-10 мінут.Полезно поєднувати масаж голови з використанням відварів різних лікарських трав або масел.