Як зібрати глушилку.

Якщо вам набрид шум, який виробляє радіоприймач сусідів, або ви хочете, щоб дитина вимкнув радіо і сів за виконання домашнього завдання, вам варто заглушити або погіршити прийом сигналу. Людина сама вимкне приймач.
Інструкція
1
Візьміть мікросхему КР555ЛА3 і спаяти глушилку сигналу за допомогою паяльника, олова і припою на ній. Скористайтеся наведеною схемою. Як джерело живлення використовуйте 2 батарейки по 1,5 вольта кожна. Даний прилад відмінно заглушить будь радіо- і телевізійний сигнал.
2
Зберіть професійний генератор перешкод за наведеною схемою. Краще всього використовувати джерело змінного струм. Так потужність глушилки буде набагато сильнішою, ніж при підключенні її до джерела постійного струму.
3
Спробуйте придбати і використовувати портативний електрошокер. Електрошокер легко створює досить потужні перешкоди. При цьому вони не носять спрямований характер, та й постійно активувати його роботу складно.
4
Спробуйте використовувати генератор електропомех з простої електричної запальнички для газової плити. Вона, як і електрошокер, створює сильні перешкоди, накриваючи великий діапазон радіочастот. Звичайний радіоприймач стає практично марним. Він також має ненаправленої дію, а також дуже сильно впливає на всю електричну мережу. Таким чином, ви будете заважати всім сусідам, та й ваш телевізійний і радіоприймач не відрізнятиметься хорошим прийомом сигналу. Дотримуйтеся обережності, так як удар електрострумом може бути дуже неприємним. До запальничці можна прикрутити звичайний провід, який виступить в ролі передавальної антени.
5
Портативну глушилку сигналу можна завжди зробити зі звичайної газової запальнички з п'єзоелементом. Недолік її в тому, що на кнопку доведеться натискати постійно. Щоб підсилити дію даного генератора електропомех, приєднаєте до одного з електродів, які знаходяться поруч з п'єзоелементом, шматок звичайного дроту. Перешкоди будуть не сильні, але постійні клацання, які будуть чутні через динамік радіоприймача, змусять його вимкнути.